Tehran, crossroad of chamran and valiasr, parsian esteghlal international hotel

درباره این هتل

آشنایی با هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران در میان تمامی هتل های این شهر از امکانات و خدمات مناسبی برخوردار است. چندین سالن ورزشی در این هتل تاسیس شده اند که عزیزان در زمان اقامت می توانند از آنها برخوردار شوند. رستوران و فروشگاه های متعددی نیز در این هتل دایر هستند که عزیزان مسافر می توانند به آنها مراجعه نمایند. در ادامه به معرفی بیشتر هتل استقلال خواهیم پرداخت.

 

معرفی هتل استقلال تهران

در میان هتل های معروف و شناخته شده در شهر تهران هتل استقلال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هر روزه از مهمانان داخلی و خارجی متعددی میزبانی می کند. این هتل که در گذشته با نام هیلتون شناخته می شد اکنون جزو هتل های 5 ستاره پایتخت محسوب می شود. امکانات و خدمات مختلفی در این هتل وجود دارند که جهت رفاه و آسایش اقامت کنندگان برنامه ریزی شده اند. این هتل 5 ستاره را می توان جزئی از هتل های پارسیان معرفی کرد که در زیربنایی با متراژ 70.000 مترمربع بنا شده است.

هتل استقلال را می توان یکی از شاخص ترین هتل های شهر تهران معرفی کرد. اکثر همایش ها و مراسم رسمی دولتی و غیر دولتی در هتل استقلال تهران برگزار می شوند که این موضوع می تواند به اعتبار این هتل 5 ستاره بیش از پیش بیفزاید. این هتل تنها یک اقامتگاه 5 ستاره نیست چرا که با ورود به آن امکانات رفاهی متعددی را می توان مشاهده کرد  و از خدمات مختلف آن استفاده نمود. در ادامه این مطلب سعی خواهیم کرد امکانات و خدمات این هتل را برای شما عزیزان بیشتر مورد بررسی قرار دهیم تا قبل از رزرو هتل بتوانید تمامی خدمات آن را مورد ارزیابی قرار دهید.

 

فروشگاه های مختلف هتل استقلال تهران

همانطور که در بخش قبلی نیز عنوان کردیم هتل استقلال تهران تنها یک اقامتگاه 5 ستاره نیست بلکه امکانات رفاهی مختلفی نیز در آن وجود دارد. فروشگاه های مختلفی در هتل استقلال وجود دارند که امکان خرید را برای مهمانان و اقامت کنندگان هموار نموده اند. از بارزترین فروشگاه های این هتل 5 ستاره می توان به فروشگاه فرش دستباف اشاره کرد. این فروشگاه برای مهمانان خارجی هتل استقلال از اهمیت و جذابیت بسیاری برخوردار است.

فروشگاه جواهرات به همراه عتیقه جات نیز در این هتل تاسیس شده اند. در کنار فروشگاه های هتل استقلال می توان به کلوپ ورزشی و همچنین خدمات عکاسی و فیلم برداری این هتل نیز اشاره کرد. رستوران های متعددی نیز در هتل استقلال تهران وجود دارند که در آن ها می توان غذاهای مختلف ایتالیایی، تایلندی و فرانسوی را سفارش داد و نوش جان نمود. در کنار این رستوران ها نام رستوران الحیات و آبشار به چشم می خورد که با غذاهای مختلف از مهمانان این هتل پذیرایی می کند. در ادامه به امکانات دیگر هتل استقلال خواهیم پرداخت.

ساعت تحویل و تخلیه هتل استقلال تهران

قبل از سفر به هر منطقه، شهر و یا کشوری افراد می بایست به فکر رزرو اقامتگاه و یا هتل با قیمت مناسب باشند تا بتوانند سفری راحت و آسوده را تجربه نمایند. در زمان رزرو هتل توجه به امکانات و خدمات در یک سو و ساعت تحویل و تخلیه نیز در سمت دیگر برای بسیاری از مسافران از اهمیت برخوردار است چرا که بر اساس آن می توانند برنامه سفر خود را تنظیم کنند. از ویژگی های هتل استقلال قوانین مربوط به ورود و خروج به این هتل می باشد.

در ساعت 14 اتاق های رزرو شده به مسافران این هتل تحویل داده می شوند و عزیزان بر اساس آن می توانند زمان سفر خود را تنظیم کنند. طبق قوانین این هتل ساعت 12 زمان تخلیه اتاق ها می باشد که در زمان تعیین شده مسافران می بایست اتاق و هتل را ترک کنند. مناسب بودن زمان ورود و خروج هتل استقلال از ویژگی های بارز این هتل 5 ستاره شناخته می شود که بسیاری از مسافران داخلی و خارجی با توجه به آن سفر خود را آغاز و به پایان می رسانند.

 

فاصله هتل استقلال تهران با مکان های مهم شهر

در میان ویژگی های مهم هر هتل و اقامتگاهی فاصله آن با مراکز مهم شهر و یا منطقه ای که در آن تاسیس شده است می باشد. اقامتگاهی مناسب و ایده آل است که به چند منطقه مهم نزدیک باشد تا در صورت تصمیم برای رفتن به آن مناطق بتوان در مدت زمان کوتاهی خود را به آنها رساند. هتل استقلال تهران نیز دارای موقعیت جغرافیای و مکانی مناسبی است. در زمان ساخت و احداث این هتل به این موضوع توجه کافی شده است تا مسافران در رفاه کامل بتوانند در هتل مذکور اقامت چند روزه را تجربه نمایند.

نزدیک بودن به فرودگاه و مهمتر از آن مرکز شهر از مهمترین ویژگی های موقعیت جغرافیایی هتل استقلال می باشد. تنها فاصله این هتل تا فرودگاه 20 دقیقه البته با خودرو می باشد و مسافران خارجی و داخلی از این طریق می توانند در حداقل زمان ممکن خود را به این هتل برسانند و یا در زمان ترک هتل هر چه سریع تر به فرودگاه منتقل شوند. هتل استقلال علاوه بر نزدیک بودن به فرودگاه به مرکز شهر تهران نیز نزدیک است که برای رفتن به آن تنها 20 دقیقه زمان نیاز خواهد بود.

 

امکانات مختلف هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران مانند دیگر هتل های 5 ستاره و شناخته شده در این شهر از امکانات مختلفی برای پذیرایی از مهمانان خود برخوردار است که در این قسمت و در بخش های بعدی به آنها بیشتر خواهیم پرداخت. هتل استقلال دارای چند امکان متنوع است که می توان به امکانات ورزشی، رفاهی و چند مورد دیگر اشاره کرد. این هتل یک مجموعه کامل از تمامی امکاناتی است که به آنها اشاره شد.

عزیزان قبل از رزرو این هتل می توانند تمامی امکانات ورزشی و رفاهی را مورد ارزیابی قرار دهند و در صورت هرگونه سوال و پرسشی پاسخ آنها را از کارشناسان رزرو هتل استقلال جویا شوند.

امکانات این هتل در تمامی بخش های آن به چشم می خورند که از مهمترین آنها می توان به 522 اتاق آن اشاره کرد. تمامی اتاق های هتل استقلال تهران از امکانات و خدمات تعیین شده برخوردار هستند تا اقامت کنندگان در رفاه و آسایش کامل بتوانند در این هتل اقامت داشته باشند. چندین نوع اتاق با مشخصات مختلف در این هتل 5 ستاره وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها بیشتر خواهیم پرداخت.

 

امکانات رفاهی هتل استقلال تهران

همانطور که در بخش قبلی نیز عنوان کردیم هتل استقلال تهران دارای امکانات متنوعی است که در این بخش به معرفی چند مورد مهم آن خواهیم پرداخت. اینترنت بی سیم یکی از این موارد است که عزیزان در بخش ها و مکان های مختلف هتل استقلال می توانند از این امکان رفاهی برخوردار شوند و به امور مربوطه خود بپردازند. تاکسی سرویس نیز از امکانات رفاهی این هتل است که عزیزان برای جابجایی در شهر می توانند از آن استفاده نمایند. از دیگر امکانات رفاهی این هتل می توان به مرکز خرید آن اشاره کرد که در بخش های قبلی به آن به صورت خلاصه وار پرداختیم.

پارکینگ اختصاصی نیز در دسته بندی امکانات این هتل 5 ستاره جای می گیرد. در این هتل ماهواره و آرایشگاه نیز وجود دارد که باعث رضایت اقامت کنندگان آن خواهد شد. نمازخانه این هتل نیز در لیست امکانات رفاهی این هتل قرار می گیرد. خشکشویی، کتابخانه و همچنین خودپرداز نیز در این هتل در نظر گرفته شده است تا مسافران هتل استقلال در چند روز اقامت خود در این هتل از آسایش و آرامش کافی برخوردار شوند. در ادامه به معرفی امکانات ورزشی این هتل خواهیم پرداخت.

 

رزرو هتل

امکانات ورزشی هتل استقلال تهران

در کنار امکانات رفاهی هتل استقلال تهران می توان از سالن های ورزشی متعدد این هتل به عنوان امکانات ورزشی آن یاد کرد که در این بخش بیشتر به این امکانات خواهیم پرداخت. سالن های بدنسازی و ماساژ از بارزترین امکاناتی هستند که در این هتل برنامه ریزی شده اند و مسافران می توانند از آنها در ساعات تعیین شده استفاده بهینه نمایند. در کنار این سالن ها می توان به استخر و جکوزی هتل استقلال نیز اشاره کرد که امکان استفاده از آنها برای اقامت کنندگان این هتل فراهم شده است.

سالن تنیس نیز از دیگر امکانات ورزشی است که علاقه مندان به این ورزش می توانند در ایام اقامت خود در هتل استقلال از آن استفاده نمایند. در کنار تمامی خدمات عنوان شده نباید از سالن های بیلیارد و همچنین استخر روباز به همراه اتاق سونا هتل استقلال تهران غافل شد. تنها با رزرو جهت اقامت این هتل 5 ستاره می توان از این امکانات ورزشی برخوردار شد و لذت کافی از تمامی آنها برد. در این هتل قوانین مختلفی وضع شده است که در بخش های بعدی بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

 

قوانین هتل استقلال تهران

در بخش های قبلی سعی کردیم امکانات ویژه هتل استقلال تهران را برای شما عزیزان بازگو کنیم. اگر قصد اقامت در این هتل را در سر می گذرانید، می بایست از قوانین این هتل 5 ستاره بیشتر مطلع شوید که سعی خواهیم کرد آنها را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم. برای پذیرش مهمانان می بایست مدارک شناسایی ارائه شوند در غیر این صورت امکان رزرو هتل و اقامت در اتاق های آن نخواهد بود.

اگر به دنبال رزرو قطعی هتل استقلال هستید می بایست پس از مراحل رزرو به سرعت هزینه را کامل پرداخت کنید چرا که در غیر این صورت هیچ گونه ضمانتی برای رزرو اتاق ها از سوی هتل نخواهد بود. اگر به رزرو قطعی این هتل اقدام نموده اید و هزینه آن را پرداخت کردید و پس از مدتی از اقامت در آن منصرف شدید می بایست از شرایط کنسلی این هتل اطلاعات بیشتری کسب کنید. با توجه به موارد عنوان شده توصیه می شود که عزیزان پس از تصمیم نهایی مراحل رزرو و همچنین پرداخت را به انجام برسانند تا با هیچ گونه مشکلی در صورت کنسلی مواجه نشوند.

 

بلیط هواپیما چارتر

برج های هتل استقلال تهران

هتل استقلال تهران از یک ویژگی ساختاری مهم برخوردار است و آن برج های مختلفی است که در این هتل به چشم می خورند. چندین سال این هتل با نام هیلتون در میان مسافران داخلی و خارجی شناخته می شد که این موضوع روز به روز به اهمیت این هتل می افزود. در سال 1341 برج غربی این هتل بنا شد که معماری و ساخت آن را یکی از برندهای شناخته شده جهان در هتلداری برعهده گرفت.

پس از گذشت 10 سال از ساخت برج غربی تصمیم بر آن شد که در قسمت شرقی این هتل 5 ستاره برجی با این نام نیز احداث و تاسیس شود که این روزها با نام برج شرقی در میان مسافران شناخته می شود. نکته مهم در رابطه با این دو برج وجود اتاق های مختلف در آنها است که عزیزان قبل از رزرو نهایی و پرداخت هزینه اقامت می توانند بر اساس شرایط و خدمات آنها به رزرو بپردازند. همانطور که اشاره شد در دو برج غربی و شرقی هتل استقلال اتاق و سوئیت های مختلفی وجود دارد که چشم اندازی زیبا به سمت ارتفاعات بخش شمالی شهر تهران دارند.

 

اتاق های هتل استقلال تهران

همانطور که در بخش قبلی نیز عنوان کردیم هتل استقلال تهران از اتاق های مختلفی در دو برج غربی و شرقی برخوردار است که هر کدام از ویژگی های اقامتی مشخصی برخوردار می باشند. در مجموع در هتل 5 ستاره استقلال اتاق و سوئیت های مختلفی وجود دارند که برای اقامت در هر کدام از آنها می بایست هزینه ای مشخص را پرداخت نمود. اتاق ها اغلب در دو برج به صورت یک تخته، دو تخته و یا دو تخته به همراه یک تخت اضافی قابل رزرو می باشند.

عزیزان بر اساس نظر و سلیقه خود می توانند از این اتاق ها در برج های غربی و شرقی برای اقامت استفاده نمایند. در کنار اتاق های چند تخته هتل استقلال تهران می توان به سوئیت های متفاوت این هتل نیز اشاره کرد. سوئیت های دو نفره جونیور و رویال در برج های غربی و شرقی وجود دارند که عزیزان با توجه به خدمات و امکانات آنها می توانند به رزرو هر کدام بپردازند. مسلما قیمت سوئیت های دونفره نام برده شده نسبت به اتاق های این هتل بیشتر خواهد بود.

 

تور لحظه آخری مشهد

امکانات اتاق و سوئیت های هتل استقلال تهران

در بخش قبلی به معرفی کلی اتاق های دو برج غربی و شرقی هتل استقلال تهران پرداختیم. در هر کدام از آنها امکانات رفاهی متنوعی در نظر گرفته شده اند که در این بخش به معرفی اجمالی آنها خواهیم پرداخت. تهویه مطبوع، اینترنت بی سیم، یخچال، سشوار، صندوق امانات، تلفن، شبکه ماهواره ای و چندین مورد دیگر را می توان از امکانات اتاق های این هتل برشمرد. مبلمان و دکوراسیون اتاق و سوئیت های این هتل کاملا مدرن و ایرانی می باشند. خدمات 24 ساعته در این هتل در نظر گرفته شده اند.

 

رزرو اینترنتی هتل استقلال تهران

در بخش های قبلی سعی کردیم به صورت کامل به معرفی هتل استقلال تهران بپردازیم و امکانات و خدمات اتاق و سوئیت های آن را برای شما عزیزان بازگو کنیم. اگر قصد اقامت در این هتل را دارید می توانید به صورت اینترنتی تمامی خدمات آن را بررسی کنید و به رزرو اینترنتی هتل بر حسب سلیقه خود اقدام نمایید. در صورت هرگونه سوال در رابطه با قیمت اتاق و سوئیت های این هتل می توانید به بخش کارشناسان مربوطه متصل شوید.

انتخاب اتاق

اتاق تعریف شده و قابل انتخاب برای این تور به شرح زیر است:

 • اتاق دابل اکونومی
  • همراه صبحانه
  • دو نفر
  • تخت اضافه
  قیمت برای یک شب:
  5.600.000
  ریال
  قیمت یک شب:
  5.600.000 ریال
  53% درصد
  5.600.000 ریال
  رزرو اتاق
  • راهنمای تور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
  • راهنمای تور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
  • راهنمای تور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
 • اتاق دابل اکونومی
  • همراه صبحانه
  • دو نفر
  • تخت اضافه
  قیمت برای یک شب:
  5.600.000
  ریال
  قیمت یک شب:
  5.600.000 ریال
  53% درصد
  5.600.000 ریال
  رزرو اتاق
  • راهنمای تور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
  • راهنمای sتور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
  • راهنمای cتور
  • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
  • خدمات فرودگاهی
  • گشت ویژه کشتی
نمایش همه اتاق ها

امکانات اتاق

 • راهنمای تور
 • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • خدمات فرودگاهی
 • گشت ویژه کشتی
 • راهنمای تور
 • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • خدمات فرودگاهی
 • گشت ویژه کشتی
 • راهنمای تور
 • ترنسفر رفت و برگشت فرودگاهی
 • خدمات فرودگاهی
 • گشت ویژه کشتی

نکات ضروری

قبل از آنکه در مورد نحوه حرکت از فرودگاه به مرکز شهر توضیح دهیم بد نیست چند توصیه را مدنظر قرار دهید: لیر به همراه داشته باشید. اگر لیر ترکیه ندارید، حتما در فرودگاه آن را تهیه کنید و مقداری پول نقد به همراه داشته باشید. اسکناس‌های درشت کار شما را برای حمل و نقل راه نمی‌اندازند پس پول خُرد به همراه داشته باشید. یک استانبول‌كارت تهیه كنید. اگر قصد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را دارید، حتما در فرودگاه، یک استانبول‌کارت تهیه و آن را به میزان کافی شارژ کنید. استفاده از کارت نه تنها هزینه‌های تان را کاهش می دهد بلکه این روزها در بیشتر خطوط حمل و نقل عمومی نیز اجباری ست. برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد این کارت، مطلب استانبول کارت را بخوانید. مطالب مرتبط استانبول کارت | قیمت و راهنمای خرید راهنمای حمل و نقل عمومی استانبول آدرس هتل را روی کاغذ یادداشت کنید.

موقعیت مکانی

مجموع قیمت

2.500.000تومان

هتل های مشابه

هتل های همین سبک را با هم مقایسه کنید

هتل کراون پلازا ریپابلیک (Crowne Plaza Republique)

بهمن 1400

هتل ماریوت مینسک بلاروس

مرداد 1400

هتل مُوِنپیک بیروت

مرداد 1400