اطلاعات


– هتل سافرون بوتیک دبی دارای اینترنت بی سیم رایگان و استخر روباز می باشد. میهمانان می توانند از غذا های خوش طعم رستوران های هتل لذت ببرند. پارکینگ رایگان نیز در این هتل در دسترس میهمانان خواهد بود.
– تمامی اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون های LCD با کانال های متنوع، سالن نشیمن، تراس یا بالکن (در بعضی از اتاق ها)، حمام های شخصی، وسایل پذیرش این هتل، 24 ساعته در حال خدمت دهی به میهمانان خواهد بود. دستگاه خودپرداز و سالن زیبایی نیز جز خدمات این هتل می باشند.
– پذیرش این هتل، 24 ساعته در حال خدمت دهی به میهمانان خواهد بود. دستگاه خودپرداز و سالن زیبایی نیز جز خدمات این هتل می باشند.
– میهمانان می توانند از ماشین های کرایه ای این هتل استفاده نمایند. بازی دارت نیز برای میهمانانی که به این بازی علاقه دارند وجود دارد. فاصله هتل تا مرکز نمایشگاه تقریبا 7 کیلومتر، تا برج خلیفه 10 کیلومتر می باشد
– کافه سافرون Saffron Café
– این کافه مدرن و شیک 24 ساعته در لابی هتل قرار دارد. در این کافه نوشیدنی های سرد و گرم، اسنک و شیرینی های تازه برای میهمانان سرو می شود. این کافه محیطی آرام دارد که مناسب برای ریلکس کردن و قرار های دوستانه می باشد.
– رستوران و کافه سافرون Saffron Restaurant & Café
– این رستوران 24 ساعته در لابی هتل و اقع شده و غذا های آسیایی را به صورت سلف سرویس ارائه می کند. رستوران سافرون مناسب برای قرارهای کاری می باشد.


گالری تصاویر


اطلاعات

اطلاعات بیشتر درباره هتل

اشتراک گذاری


امکانات


  • اینترنت بی سیم
  • استخر روباز
  • رستوران

تور های دبی


مجله آنلاین دلتابان

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری دلتابان