هتل مرکور بمنتی (Mercur bomonti)

معرفی هتل مرکور استانبول

هتل های ترکیه در بخش های مختلف شهرهای این کشور گسترده شده اند. لذا افراد می توانند با مراجعه به این هتل ها در این کشور اقامت خوبی داشته باشند. یکی از هتل های معروف ترکیه هتل مرکور بمنتی می باشد. این هتل در قلب شهر استانبول و منطقه  بمونتی واقع شده است. هتل مرکور دارای خدمات بسیار زیادی می باشد که افراد در حین مراجعه به آن می‌ توانند از این خدمات بهره مند شوند و اقامت بسیار خوبی در این کشور داشته باشند. لذا افراد با هر نوع بودجه و سلیقه ای می‌ توانند نسبت به رزرو این هتل اقدام نمایند و هیچ محدودیتی از این بابت وجود ندارد. خدمات و امکاناتی که در این هتل است یکی از مهمترین موضوعاتی است که افراد به آن توجه می نمایند. لذا ما در این مطلب قصد داریم تا با بررسی هتل معروف مرکور افرادی را که قصد سفر به شهر استانبول را دارند راهنمایی نموده و با این هتل آشنا نماییم. 

همانطور که در متن بالا به آن اشاره شد، هتل مجلل مرکور بمونتی به عنوان یکی از هتل‌ های بسیار مناسب برای کسانی که به شهر استانبول سفر می کنند، محسوب می شود. این هتل به امکانات و خدمات رفاهی که در شهر استانبول موجود می باشد، دسترسی دارد و افراد می‌ توانند نسبت به گردش در شهر استانبول و بهره‌ مندی از خدماتی که در این شهر موجود می باشد بپردازند. لذا خود هتل دارای خدمات بی نظیری می باشد که افراد می‌توانند از آنها استفاده نمایند. گفتنی است مسافرانی که قصد بهره مندی از این هتل ها را دارند، می توانند قبل از سفر به صورت اینترنتی و یا با یک تماس تلفنی با رزروشن این هتل یک اتاق برای خود را رزرو کرده تا به محض رسیدن به شهر استانبول به این هتل مراجعه کرده و در زمان مقرر رزرو هتل خود را دریافت نمایند.

خدمات هتل مرکور

شاید بتوان گفت یکی از بهترین هتل هایی که در شهر استانبول از لحاظ خدمات دهی خوب موجود می باشد. هتل معروف مرکور است. از خدماتی که در هتل مجلل مرکور به افراد ارائه می شود، می توان به اتاق‌ های مجهز به میز کار، تلویزیون های ال سی دی، تخت خواب های بسیار راحت و خوش خواب، انواع کانال های ماهواره ای، امکاناتی چون چای ساز قهوه ساز و آب‌ های معدنی به صورت روزانه اشاره کرد. گفتنی است در تمام نقاط این هتل وای فای به صورت رایگان آنتن‌ دهی می‌شوند و افراد می‌توانند از خدمات اینترنتی به وسیله گوشی های همراه خود و یا لپ‌ تابی که در سفر با خود به همراه آورده اند، استفاده نمایند. این هتل دارای یک رستوران می باشد که افراد می‌ توانند برای تهیه مواد های غذایی خود به آن مراجعه نمایند و به صورت سلف سرویس از آن بهره مند شوند. گفتنی است یکسری از خدمات مختلف به افراد ارائه می‌ شود که از آن ها می‌ توان به انواع ماساژهای سوئدی، ماساژهای تایلندی، عطر درمانی ها و… اشاره کرد. اتاق های هتل مرکور دارای ویوی بسیار مناسبی می باشد و افراد می‌ توانند بهترین نقطه دید را داشته باشند. 

نکات پایانی

در پایان می توان گفت هتل مرکور با توجه به خدماتی که به مسافران و توریست هایی که به شهر استانبول سفر می کنند، ارائه می دهد از هزینه های بسیار معقولی بهره مند می باشد. طبق قوانین هتل افراد برای تخلیه اتاق باید ساعت ۱۲ اقدام نمایند و پذیرش این هتل طبق قانون هتل ها ساعت دو بعد از ظهر می باشد.

لذا اگر با تور به این کشور سفر می کنید و خدمات ارائه شده توسط کشور به صورت انتخابی می باشد، سعی کنید هتل مرکور را به عنوان یکی از گزینه‌ های خود انتخاب کنید. چنانچه به صورت آزاد نیز به این شهر سفر می کنید، حتما هتل مرکور را به عنوان یک مکان اقامتی در طی سفر خود به استانبول مورد توجه قرار دهید.

 


اطلاعات بیشتر درباره هتل

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی

تور های استانبول


مجله آنلاین دلتابان

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری دلتابان