کراون پلازا دیره (Crowne Plaza Deira)

معرفی هتل 

دبی یکی از مقاصد اصلی گردشگری در دنیا به شمار می رود که همه ساله تعداد بسیار زیادی از ایرانیان به این شهر جذاب در حاشیه خلیج فارس سفر می کنند و برای اقامت هتل کراون پلازا دیره را انتخاب می کنند. در صورتی که برای شما این شهر جذاب است و برنامه ای برای سفر به آن دارید و می خواهید با این محل اقامتی و نحوه ی رزرو آن از داخل کشور بیشتر آشنا شوید، این مطلب می تواند برای شما مناسب باشد. در این مقاله به بررسی این هتل پرداخته ایم و به شما خواهیم گفت که به چه دلیل این هتل در شهر دبی به یکی از اصلی ترین محل های اقامت ایرانیان در این کشور تبدیل شده است. همچنین امکانات هتل را برای شما بررسی خواهیم کرد و در نهایت نحوه ی رزرو این هتل را برای شما تشریح خواهیم نمود.

هتل کراون پلازا دیره یکی از هتل های 5 ستاره دبی که لوکس و با امکاناتی بسیار مجلل در اختیار شما است و می توانید اقامتی رویایی در این هتل داشته باشید. کراون پلازا دیره را می توان به عنوان یکی از بهترین اماکن اقامتی دانست که در دبی برای مسافرین تدارک دیده شده و همه ساله تعداد بسیار زیادی از ایرانیان به این هتل می روند. به دلیل هوای گرم شهر دبی مشخص است که تمامی اتاق های این هتل مجهز به کولر های گازی با قدرت بالا هستند و شما می توانید دما را بر اساس نیاز خود تنظیم نمایید. همچنین در هوای گرم دبی و در آفتاب سوزان این شهر می توانید از استخرهای سرپوشیده و روباز این هتل استفاده کنید که قطعا برای شما خاطره انگیز خواهد بود. نزدیکی این هتل به مرکز خریدهای متعدد از دیگر دلایلی است که شما می توانید کراون پلازا دیره را برای اقامت در این شهر انتخاب نمایید. در کل تمامی خدماتی که مربوط به مسافرین می باشد در این هتل به صورت بیست و چهار ساعته وجود دارد و شما می توانید خدمات بسیار مطلوبی را در این هتل دریافت کرده و سفر بسیار خاطره انگیزی داشته باشید. در ادامه به معرفی اتاق ها و سایر امکانات این هتل خواهیم پرداخت.

امکانات هتل 

هر آنچه که از یک هتل پنج ستاره انتظار دارید به بهترین شکل در این هتل به شما ارائه می شود و می توانید از تمامی این خدمات استفاده نمایید. کراون پلازا دیره اتاق های آرامش بخش با تمامی امکانات مناسب را داشته و شما می توانید در صورت نیاز به امکانات بیشتر با پیش خدمت ها در هر ساعتی از شبانه روز ارتباط برقرار نمایید. همچنین برای کسانی که برای قرارهای ملاقات تجاری به این شهر می روند، کروان پلازا دیره می تواند گزینه ای مناسب باشد چرا که دارای اتاق های جلسات و اتاق های کنفرانس بسیار شیک و لوکسی بوده و می تواند برای این مصارف شما رزرو شده و در اختیار شما قرار داده شوند. در کل می توان گفت برای کسانی که قصد سفر به دبی را دارند، این هتل می تواند بهترین گزینه به شمار رود. همچنین بهتر است بدانید که تمامی این خدمات ارائه شده نسبت به قیمت سایر هتل های 5 ستاره در دبی و سراسر دنیا بسیار مقرون به صرفه هستند و می توانید با خیال راحت چند روز را در این هتل برای اقامت در دبی بمانید.

رزرو هتل 

برای کسانی که می خواهند برای سفر به کشور امارات، این هتل را رزرو نمایند، استفاده از سایت گردشگری دلتابان می تواند بهترین، آسان ترین و ارزان ترین روش باشد. به این صورت شما می توانید هتل کراون پلازا دیره را با قیمتی بسیار مناسب رزرو نمایند. رزرو هتل خارجی مانند هتل کراون پلازا دیره در دبی از طریق این سایت امکان پذیر شده و شما می توانید حتی تور سفر به دبی را از طریق این سایت خریداری نمایید. هتل کراون پلازا دیره بهترین گزینه برای کسانی است که به دنبال هتل 5 ستاره در دبی می باشند.


اطلاعات بیشتر درباره هتل

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی

امکانات


  • اینترنت بی سیم
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده

تور های دبی


مجله آنلاین دلتابان

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری دلتابان