, باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی
سوچی
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 49
  • لایک:

باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی یک ارزش واقعی برای شهر سوچی میباشد و بازدید کنندگان را به دیدن ویژگی های خود جذب می کند زیرا باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی نوعی باغ ژاپنی کوچک در ساحل دریای سیاه میباشد.

باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی توسط طراح آن S.I Venchagov  از سال 1981 تا 1983-1986ساخته و با مناظر زیبا تزئین شده است. در باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی گیاهان رشد یافته در ژاپن پرورش داده شده اند. مساحت باغ 5978 متر مربع میباشد و در خیابان کورورتینی مقابل میدان هنر واقع شده است.

گیاهانی که در باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی رشد می کنند از ژاپن وارد می شوند و پس از گذشت 30 سال در پارک پرورش داده  میشوند. و متخصصان برای پرورش بهینه گیاهان مراقبت های ویژه اعمال میکنند.

در باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی شاه درخت کره ای، کاج ژاپنی و تعداد زیادی از گیاهان شرقی پرورش داده می شود. کل فضای باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی، تداعی کننده فضای شرقی و خاوردور میباشد.

فضای شرقی باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی با مجسمه اژدهای برنز- گرانیتی که توسط استاد چیره دست  V. Zvonov ساخته شده است کامل میشود. در ورودی باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی، یک اژدها کوچک را می بینید که از شما دعوت می کند تا از این پارک فوق العاده بازدید کنید و خود را در هنر ژاپن غوطه ور کنید.

در سفر خود به سوچی با تور سوچی آژانس دلتابان که توسط ایرلاین ماهان صورت میپذیرد به باغ دوستی روسیه و ژاپن سوچی سری بزنید و چند ساعتی را در فضایی متفاوت با محیط پیرامون بسر ببرید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:فریور خوش اتکال

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *