سوچی

پیست فرمول وان سوچی تنها پیست فرمول وان در کل روسیه میباشد که در بالاترین سطح ممکن ،مسابقات ماشین سواری تحت نام گرند پریکس در آن برگزار میشود.

زیرساخت پیست فرمول وان سوچی همچون بقیه پیستهای فرمول وان در دنیا با استاندارد خاصی ساخته شده و رانندگان و اعضای تیم و سازمانهای مربوطه بایستی تحت لیسانس سطح بالایی قرار داشته باشند که توسط FIA صادر میگردد.

مسابقات فرمول وان ( چرخ باز ) اولین بار در سال 1950 برگزار شد. بنا به قوانین فرمو ل وان ماشینها دارای وزن بسیار کم و تقریبا 500 کیلوگرم میباشند و مسافت تقریبی 300 کیلومتر را ظرف یک ساعت و نیم طی مینمایند.

پیست فرمول وان سوچی توسط جرمن تیلکه طراحی شده است و در سال 2014 جایزه بهترین برگزار کننده گرند پریکس را از آن خود کرد و برنی اسکلوستون ( رییس کل فرمول وان ) جامی از طلای سفید به این پیست اهدا نمود.

پیست فرمول وان سوچی دارای عرضی بین 13 تا 15 متر و شامل 18 دور ( 12 راست گرد و 6 چپ گرد ) میباشد و بالاترین سرعت ثبت شده 320 کیلومتر در ساعت میباشد 

به علت اینکه پیست فرمول وان سوچی در طول سال مورد استفاده قرار میگیرد میتوانید در سفر خود با تور سوچی آژانس دلتابان با همراهی ایرلاین ماهان شاهد مسابقات و یا تمرینهای تیمها باشید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:فریور خوش اتکال

 

 

 

 

 

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *