بلیط هواپیما سیدنی

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

مسیرهای هوایی پرتردد به مقصد سیدنی

بلیط هواپیما سیدنی

سفر به شهر زیبای سیدنی در اولویت بسیاری از گردشگران و مسافران ایرانی واقع می باشد که این امر نشان از محبوبیت این شهر تاریخی و بی نظیر کشور استرالیا دارد و هر ساله شاهد ورود گردشگران و توریست های بسیاری به این شهر دلنشین و رویایی می باشیم. در این میان می توان گفت خرید بلیط هواپیما سیدنی بسیار افزایش و رونق یافته است. سیدنی یکی از زیباترین و بزرگترین شهرهای کشور استرالیا است و در سال های اخیر رزرو بلیط هواپیما سیدنی بسیار رونق یافته است. شهر سیدنی با داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیار در دل خود، مقصد بسیاری از توریستها قرار گرفته است.

شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما سیدنی به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام نموده و در کمترین مدت زمان بلیط خود را خریداری کنید. توجه داشته باشید که برای رزرو بلیط ابتدا تعداد مسافر و تاریخ و ساعت پرواز خود را مشخص نموده و لیستی از پروازهای صورت گرفته را مشاهده نمایید و با توجه به نرخ قیمت های مشخص شده برای هر یک از پروازها، با توجه به مقدار بودجه، رزرو خود را به پایان برسانید. قیمت بلیط سیدنی به عوامل بسیاری بستگی دارد که زمان پرواز از جمله این علل می باشد و سفر در فصل پاییز هزینه های کمتری را در مقایسه با فصل تابستان به دنبال خواهد داشت.

نمایی از خانه اپرا سیدنی

رزرو بلیط هواپیما سیدنی

برای رزرو بلیط هواپیما سیدنی می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین اقدام نموده و بلیط سیدنی را در کوتاهترین مدت زمان با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. با مشخص کردن تاریخ و ساعت پرواز و همچنین نوع ایرلاین و کلاس پروازی خود، لیستی از پروازها برای شما نمایش داده خواهد شد. توجه داشته باشید که بلیط هواپیما سیدنی با قیمت های مناسب تر در اوایل لیست نمایش داده می شود. در صورتی که قصد پرواز با ایرلاین و با نوع کلاس پروازی خاص دارید، بایستی در بخش مربوطه این دو گزینه را مشخص نمایید و با کلیک روی قسمت جستجو پرواز مدنظر خود را مشاهده کنید و رزرو خود را به پایان برسانید.

قیمت بلیط سیدنی

قیمت بلیط هواپیما سیدنی با توجه به عوامل بسیاری مشخص می گردد که از جمله این عوامل می توان به زمان پرواز اشاره نمود. برای مثال در فصل تابستان با توجه به ورود بسیاری از گردشگران به این شهر، قیمت بسیار بالایی برای بلیط سیدنی ارائه می شود در حالی که قیمت بلیط هواپیما سیدنی در فصل پاییز با توجه به کاهش ورودی گردشگران به این شهر کم می باشد. از دیگر علل موثر در قیمت بلیط هواپیما می توان به نوع بلیط خریداری شده اشاره کرد. برای مثال کلاس پروازی و نوع ایرلاین انتخاب شده در خرید بلیط سیدنی در قیمت مشخص شده بر آن بسیار موثر عمل می کند.

سفر به سیدنی

سیدنی یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای کشور استرالیا است و با داشتن طبیعتی بکر و دیدنی از زیباترین شهرهای این منطقه شناخته می شود‌. این شهر در ایالت نیو ساوت ولز واقع شده و با داشتن چشم اندازهای طبیعی در میان توریست های داخلی و خارجی از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. شهر سیدنی با داشتن 12 کیلومتر مربع در کرانه های شرقی استرالیا و سواحل اقیانوس آرام واقع شده است و از جمله شهرهای بزرگ این کشور به شمار می رود که در سال 2016 بر اساس سرشماری صورت گرفته دارای 5.000.000 نفر بوده است و این شهر با داشتن 700 محله کوچک و بزرگ از بافتی جذاب و خیره کننده طراحی و ساخته شده است.

در هر یک از نقاط این شهر می توانید جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری را مشاهده کنید که هر یک از قدمت تاریخی بسیاری برخوردار هستند و برخی نیز در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده اند. گردشگران و مسافران بیشماری هر ساله به شوق بازدید از این زیبایی ها و جاذبه های گردشگری سیدنی را در مقصد سفرهای خود قرار می دهند که شما نیز می توانید فرصت را از دست نداده و با شرکت در تورهای مسافرتی سیدنی از این شهر زیبای استرالیا دیدن کرده و با فرهنگ مردم سیدنی آشنا شوید.

نمایی از کوهستان های سیدنی

آب و هوای سیدنی

شهر زیبا و دیدنی سیدنی با توجه به موقعیت جغرافیایی خود از شرایط اقلیمی مناسبی برخوردار است. البته در مناطق مختلف این شهر آب و هوای متفاوتی ساکن می باشد که در حالت کلی می توان گفت سیدنی از شرایط اقلیمی معتدل برخوردار است و هر 4 فصل سال در این شهر قابل مشاهده می باشد. در بیشتر ایام سال هوای سیدنی بارانی است و در فصل زمستان آب و هوای سرد و معتدل و در تابستان آب و هوای گرم و ملایم برقرار می باشد.

میانگین دمای هوای سیدنی در فصل تابستان 35 درجه سانتی گراد و در فصل زمستان دمای هوا به ندرت زیر 5 درجه سانتی گراد می رسد. با توجه به شرایط اقلیمی در این شهر گردشگران و مسافران می توانند فصل بهار و تابستان را به عنوان بهترین زمان سفر به سیدنی انتخاب کنند. البته سفر در فصل پاییز نیز در اولویت بسیاری از توریستها واقع می باشد چرا که در این فصل علاوه بر داشتن آب و هوای عاشقانه و کم تردد بودن در سطح شهر، هزینه های سفر نیز به صورت قابل توجهی کاهش می یابد.

نمایی از ساحل سیدنی

فرودگاه های سیدنی

فرودگاه بین المللی سیدنی به نام فرودگاه کینگز فورد اسمیت شناخته می شود. این فرودگاه در فاصله 8 کیلومتری از شهر قرار گرفته است. این فرودگاه به طور میانگین حدود 42.000.000 نفر در سال را جابجا می کند، از این جهت یکی از معروف ترین و پرترددترین فرودگاه های کشور استرالیا می باشد که از بهترین و مدرن ترین خدمات و امکانات برخوردار می باشد. توجه داشته باشید که بزرگترین خطوط باند هوایی استرالیا در این فرودگاه واقع شده است و دارای 3 باند مختلف می باشد که این موارد نشان دهنده اهمیت فرودگاه سیدنی در این کشور وسیع می باشد.

نظرات کاربران