بلیط هواپیما شیراز کیش

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما شیراز کیش

جزیره کیش، مروارید خلیج فارس به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری و طبیعی فراوان یکی از جزایر توریستی در ایران به شمار می رود. بسیاری از گردشگران برای سفر به جزیره کیش از شهر شیراز به دنبال تهیه بلیط هواپیما شیراز کیش هستند. از آنجایی که جزیره کیش یک جزیره توریستی است ممکن است در تهیه بلیط پرواز کیش با مشکل مواجه شوید برای اینکه از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید بهتر است قبل از پرواز اطلاعات کاملی درباره انواع بلیط، زمان تهیه بلیط هواپیما شیراز به کیش، بلیط ارزان کیش و… بدست آورید و سپس برای خرید و رزرو بلیط هواپیما شیراز به کیش اقدام کنید. سفر به کیش بی شک در برنامه بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی قرار دارد از این رو اکثر شرکت های هواپیمایی پرواز های متعددی را برای این مسیر با خدمات و نرخ قیمت متفاوت قرار می دهند به طوری که شما در انتخاب بلیط دید بازتری خواهید داشت.

جزیره زیبای کیش از آنجایی که در خلیج فارس قرار گرفته است دارای موقعیت بسیار مهمی در منطقه می باشد. این جزیره به دلیل زیبایی بی نظیر، جاذبه های گردشگری، تفریحات فوق العاده و همچنین به دلیل اینکه کیش یک منطقه آزاد است و برای رفت و آمد به این جزیره نیاز به ویزا ندارد. یکی از مقصد های گردشگری در ایران محسوب می شود. در زمان های قدیم که هخامنشیان در جزیره حاکم بودند این جزیره با نام گیش شناخته می شد با گذشت اندکی نام آن به کیش تغییر کرد. مراکز خرید جزیره کیش به دلیل اینکه در منطقه آزاد قرار گرفته اند به عنوان جاذبه های گردشگری در این شهر محسوب می شوند. این جزیره بین جزیره های ابوموسی، لاوان و بندرلنگه قرار گرفته است. در بیشتر روزهای سال شما می توانید پوشش سبزی را بر روی جزیره مشاهده کنید که یکی از مواردی است که توجه توریست ها را به خود جلب می کند. کیش در منطقه گرم و خشک قرار گرفته است از این رو این جزیره تابستان های طولانی تری را تجربه می کنند و زمستان های ملایم و کوتاه دارند. این جزیره در حالت کلی کم باران است و شما به ندرت می توانید بارندگی را در این جزیره مشاهده کنید.

جاذبه های گردشگری کیش

همانطور که می دانید جزیره کیش به جاذبه های گردشگری خود شهرت دارد. برخی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش عبارتند از:

·         شهر باستانی حریره
·          درخت سبز که یکی از قدیمی ترین درخت ها در ایران به شمار می رود.
·         کشتی یونانی: یکی از کشتی های قدیمی است که دارای تاریخ دور و درازی است.
·         پارک دلفین ها

تصویر نمای جذاب جزیره کیش

·         پارک پرندگان
·         کلاب های ورزشی
·         کلاب های اسکی روی آب
·         غواصی
·         جت اسکی
·         پلاژ مخصوص بانوان
·         شهر زیرزمینی کاریز که دارای قدمت بالایی بالغ بر 570 میلیون سال پیش است.

عکس یکی از پارک های معروف و زیبای کیش

خرید بلیت هواپیما شیراز کیش 

برای خرید بلیط هواپیمای کیش مانند تمامی بلیط های دیگر در مسیر های متفاوت چند روش پیش روی شما است. اولین روش این است که به نزدیک ترین شرکت هواپیمایی در شهر شیراز مراجعه کنید و بلیط خود را به صورت کاغذی و مستقیما از شرکت هواپیمایی تهیه کنید. روش دوم این است که به سایت های تهیه بلیط مراجعه کرده و بلیط مورد نظر خود را جستجو نموده و بلیط خود را تهیه نمایید. جزیره کیش به دلیل اینکه یکی از شهرهای گردشگری در ایران می باشد، تهیه بلیط پرواز به سمت آن کار مشکلی محسوب می شود. برای اینکه به مشکل هایی مانند تکمیل ظرفیت پرواز یا هتل برای اقامت و… برنخورید باید به یک نکته مهم برای خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش توجه داشته باشید. نکته مهم این است که شما باید چند هفته قبل از سفر خود به کیش، بلیط پرواز خود را تهیه کنید و برای رزرو اتاق در هتل مورد نظر اقدام نمایید. در این صورت احتمال مواجه با مشکل در این شرایط کمتر خواهد بود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش

در حالت کلی پرواز با هواپیما سفری پرهزینه است. برای کاهش این هزینه و دستیابی به یک سفر اقتصادی و مقرون به صرفه باید در خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش توجه و دقت کافی را داشته باشید. قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش با توجه به نوع کلاس پرواز شما و نوع ایرلاین نرخ های متفاوتی دارد و همیشه ثابت نمی باشد. روش های قیمت گذاری در شرکت های هواپیمایی با یکدیگر متفاوت اند. برخی از شرکت های هواپیمایی با توجه به خدماتی که در پرواز ارائه می کنند، بلیط ها را قیمت گذاری می کنند از این رو می توان تفاوت قیمت را آشکارا مشاهده کرد. اگر شما می خواهید برای سفر به کیش بلیط هواپیما شیراز به کیش را ارزان تر از حالت معمول تهیه کنید می توانید از بلیط هواپیما چارتر یا بلیط هایی استفاده کنید که خدمات کمتری در کلاس پرواز شما ارائه می کنند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که نرخ قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش در روزهای مختلف سال و همچنین ساعت های مختلف، متفاوت می باشد. بلیط شهر ها و جزیره های توریستی در مناسبت ها و تعطیلات به دلیل افزایش تقاضا،نسبت به روز های عادی گران تر به فروش می رسد. از این رو اگر شما قصد تهیه بلیط ارزان را دارید بهتر است سفر خود را به تعطیلات یا مناسبت های خاص موکول نکنید. شهر شیراز و کیش هر دو جزء شهر های توریستی ایران به شمار می روند و هرساله دارای تعداد زیادی گردشگر ایرانی و خارجی می باشند از این رو به جرات می توان گفت صنعت گردشگری در این شهر ها روز به روز رو به افزایش است. اکثر توریست های خارجی زمانی که وارد ایران می شوند سعی می کنند تا زمانی که در این کشور اقامت دارند به تمام مقاصد گردشگری سفر کنند و از آن ها دیدن نمایند. چون شیراز و جزیره کیش در قسمت جنوبی ایران قرار گرفته اند در اکثر موارد جزیره کیش مقصد بعدی گردشگران بعد از شیراز می باشد. از این رو شرکت های هواپیمایی زیادی در شیراز وجود دارد که پرواز شیراز به کیش را با بهترین خدمات ارائه می دهند.

 

بلیط هواپیما شیراز به کیش چارتر

برخی از آژانس مسافرتی، سالانه تعداد زیادی پرواز را طی مدت زمان معینی چارتر می کنند.  همانطور که می دانید بلیط های چارتری به مراتب دارای قیمت مناسب تری نسبت به بلیط های سیستمی هستند. یکی از راه های تهیه بلیط هواپیما شیراز به کیش با قیمت مناسب، تهیه بلیط چارتری می باشد. با پیشرفت اینترنت و پیدایش وب سایت های مختلف برای فروش انواع بلیط های هواپیما، بلیط های چارتر بیشتر دیده شده و طرفدار های زیادی را برای خود جمع کرده است. بسیاری از افراد ممکن است تاکنون از وجود این نوع بلیط اطلاع نداشته باشند از این رو بهتر است قبل از پرواز اطلاعات کاملی درباره انواع بلیط کسب نمایید تا با دید بازتری بلیط پرواز خود را انتخاب کنید.

نظرات کاربران