بلیط هواپیما شیراز کرمانشاه

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما شیراز کرمانشاه

بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه به دلیل پر رفت و آمد بودن این مسیر توسط اکثر شرکت های هواپیمایی ارائه می شود. شهر کرمانشاه با داشتن جاذبه های گردشگری فراوان یکی از شهرهای توریستی محسوب می شود و سالانه پذیرای تعداد زیادی گردشگر می باشد. از این رو ممکن است تمامی بلیط هواپیما شیراز کرمانشاه در کوتاهترین زمان ممکن به فروش برسد. در صورتی که شما قصد سفر از شیراز به کرمانشاه را دارید، بهتر است چند هفته مانده به سفر، بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه خود را تهیه کنید. همچنین بهتر است در روزهایی غیر از تعطیلات سفر کنید تا هم به مشکل تکمیل ظرفیت برنخورید و هم با قیمت مناسبتری بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه خود را تهیه نمایید.

شیراز و کرمانشاه هر دو به عنوان شهرهای بسیار زیبا و توریستی در ایران به شمار می روند، از این رو این شهرها سالانه تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی را پذیرا می باشند. ممکن است مبدا پرواز بسیاری از گردشگران شهر شیراز باشد، به دلیل اینکه مسیر شیراز به کرمانشاه یکی از مسیرهای پرطرفدار و پر پرواز است، از این رو شما می توانید پرواز شیراز کرمانشاه را با مورد توجه قرار دادن برخی از نکات از تمامی شرکت های هواپیمایی موجود در شیراز تهیه نمایید. فاصله بین شهر شیراز و کرمانشاه حدود 750 کیلومتر است که شما می توانید برای طی کردن این مسیر از اتومبیل شخصی، اتوبوس یا هواپیما استفاده کنید. اگر شما اتوبوس یا اتومبیل شخصی خود را برگزینید، باید زمانی بالغ بر 9 تا 10 ساعت را در مسیر باشید. با این وجود بهتر است برای جلوگیری از اتلاف وقت و رفاه و راحتی خود از پروازهای شیراز به سمت کرمانشاه استفاده کنید در این صورت نهایتا شما یک ساعت در مسیر خواهید بود. تنها مواردی که ممکن است در سفر با هواپیما مشکل ساز شود، تغییرات آب و هوایی خواهد بود که ممکن است در زمان پرواز یا مدت زمانی که برای طی کردن مسیر نیاز است، تاثیر گذارد.

 

بلیط هواپیما شیراز کرمانشاه

بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه نیز مانند سایر بلیط ها دارای انواع مختلفی است. بلیط های سیستمی که مستقیما توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شود را می توانید به راحتی با مراجعه به شرکت های هواپیمایی تهیه کنید. مسیر پرواز به کرمانشاه به دلیل اینکه یکی از مسیرهای پر رفت و آمد می باشد، آژانس های مسافرتی سالانه چندین پرواز را در این مسیر و در مدت معین چارتر می کنند. برای خرید بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه بهتر است چند هفته قبل از سفر اقدام نمایید زیرا شهر کرمانشاه یک شهر توریستی و گردشگری است از این رو در زمان کوتاهی بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه فروش می رود و ممکن است اگر شما دیر اقدام کنید با مشکل تکمیل ظرفیت پرواز مواجه شوید.

جاذبه های گردشگری کرمانشاه

شهر کرمانشاه مرکز استان کرمانشاه و نهمین شهر پرجمعیت در ایران است. این شهر در غرب کشور واقع شده است و یکی از شهرهای کردنشین ایران و مرکز فرهنگ و تاریخ به شمار می رود. شهر کرمانشاه با داشتن انواع جاذبه های گردشگری و آب و هوای فوق العاده توجه بسیاری از توریست ها و گردشگران را به خود جلب کرده است. قدمت برخی از جاذبه های گردشگری شهر کرمانشاه به قرن چهارم میلادی باز می گردد. این شهر در زمان حکومت پادشاهی های  مختلف دارای نام های متفاوتی مانند الیپی، کامبادان، کرمینشان و کارمیشین بوده است.

تصویر بخشی از طبیعت زیبای کرمانشاه

از آنجایی که این شهر یکی از شهرهای کردنشین می باشد، اهالی آن به زبان کردی صحبت می کنند و تنها تفاوت آنها در نحوه گویش و لهجه آنها می باشد. برخی از جاذبه های گردشگری شهر کرمانشاه به شرح زیر است:
·         محوطه تاریخی بیستون: داریوش سوم، پادشاه ایران بعد از پیروزی های پی در پی تصمیم گرفت تا آنها را در بیستون به ثبت برساند. این کتیبه در ارتفاع 100 متری روی صخره ای قرار گرفته است.
·         طاق بستان: این مجموعه در دامنه کوهی قرار گرفته است و نام همان مکان را نیز به خود اختصاص داده است. این مجموعه از سه بخش تشکیل شده است که با نام های طاق بزرگ، طاق کوچک، و نقش برجسته تاجگذاری اردشیر دوم شناخته می شوند. در این مجموعه آثاری از دوره ساسانی و دو ایوان سنگی از دوره قاجار وجود دارد. همچنین در کنار این مجموعه زیبا چشمه ای وجود دارد که اخیرا به دلیل خشکی آب و هوا خشک شده است.
·         کاروانسرای شاه عباسی بیستون: این کاروانسرا در دامنه کوه بیستون قرار دارد. این کاروانسرا به دلیل اینکه به سبک ایوان ساخته شده است شما می توانید در چهار گوشه آن، 4 برج را مشاهده کنید.

فرودگاه کرمانشاه

ساخت فرودگاه کرمانشاه در سال 1350 شروع شد و بعد از گذشت چند سال نهایتا در سال 1374 به اتمام رسید. این فرودگاه علاوه بر اینکه جایگاه بسیار ویژه ای در شهر کرمانشاه دارد، یکی از مهمترین فرودگاه ها در منطقه محسوب می شود. در این فرودگاه نه تنها پروازهای داخلی و خارجی دریافت می شود بلکه مقصد پرواز بسیاری از استان های همجوار نیز می باشد. این فرودگاه در هفته حدودا 140 پرواز ورودی و خروجی دارد. زمانی که پرواز شیراز به کرمانشاه شما در این فرودگاه به زمین می نشیند، می توانید پس از ورود به سالن فرودگاه از غرفه های مربوط به سوغاتی های شهر کرمانشاه برای عزیزان خود سوغاتی تهیه نمایید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز کرمانشاه

قیمت بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه به بسیاری از موارد مانند، نوع ایرلاین، کلاس پرواز، نوع بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه، زمان و تاریخ پرواز وابسته است. زمانی که می خواهید بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه را تهیه کنید بهتر است قیمت بلیط را در ایرلاین های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید بلیط خود را با نازلترین قیمت خریداری کنید. در صورتی که می خواهید بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه ارزان تهیه کنید بهتر است سفر خود را به زمان هایی غیر از تعطیلات و مناسبت های خاص موکول نمایید.

تصویر طاق بستان در کرمانشاه

بلیط هواپیما شیراز کرمانشاه چارتر

بلیط هواپیما شیراز به کرمانشاه چارتر دارای قیمت متغیر است. از این رو ممکن است گاهی بلیط های قیمت مناسب را نسبت به بلیط های سیستمی ارائه دهد، زیرا قیمت بلیط های سیستمی از قبل توسط شرکت های هواپیمایی تصویب می شود و قابلیت تغییر ندارند. تعیین قیمت بلیط هواپیما چارتر بر عهده آژانس های مسافرتی می باشد به همین دلیل این آژانس ها با توجه به شرایط فروش بلیط ها قیمتی مناسب را بر روی آنها قرار می دهند. البته این موضوع دلیل بر ارزان تر بودن بلیط های چارتری نیست زیرا گاهی اوقات ممکن است بلیط های چارتری گرانتر از بلیط های سیستمی به فروش برسد.

نظرات کاربران