بلیط هواپیما شیراز

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما شیراز

شیراز شهر زیبا و بی‌نظیر که نه فقط در ایران بلکه در سراسر دنیا مشهور و زبان زد است. این شهر جذاب و دیدنی در جنوب غربی ایران واقع شده و به دلیل جاذبه‌های منحصر به فردش سالانه از نقاط مختلف دنیا به این شهر پر آوازه سفر می‌کنند. مساحت شهر شیراز ۲۴۰ کیلومتر و جمعیت آن طبق آمار گیری سال ۱۳۹۵ که انجام شده یک میلیون و هشتصد هزار نفر جمعیت دارد. شیراز شهر شعر و ادب و پایتخت فرهنگ و تمدن ایران و یکی از قطب‌های گردشگری ایران در بین جهانیان است. وجود باغ‌های ایرانی و مکان‌های تاریخی با معماری‌های اصیل و هوای فوق العاده با عطر بهار نارنج شیراز را به یکی از بهترین مکان گردشگری تبدیل کرد.

برای اطلاعات بیش تر درباره بلیط هواپیما کلیک کنید.

نمایی از آثار تاریخی شیراز

شیراز بخشی از شهرت خود را مدیون آرامگاه‌های شاعران بزرگ است. برای بازدید از آثار ارزشمند و کهن شیراز مانند مجموعه پاسارگاد، مجموعه تخت جمشید، نقش رستم و نقش رجب باید به چند کیلومتری خارج از شهر بروید. آثار باستانی و دیدنی‌های استان فارس و شهر شیراز بسیار زیاد و ارزشمند هستند شما با تور شیراز لحظه آخری میتوانید به شیراز سفر کنید و از تمام جاذبه‌هایی که در این شهر تاریخی است دیدن کنید و از آن لذت ببرید. مهم‌ترین و جذاب‌ترین بخش سوغاتی هر شهری خوراکی‌های محلی است شما در شیراز می‌توانید عرقیجات، فالوده؛ یوخه‌ی شیرازی، داروهای گیاهی، مسقطی و کلوچه، حلوا مسقطی، نارنج و بهار نارنج و بالنگ از بازارهای شیراز خریداری کنید.

برای اطلاعات لازم درباره بلیط هواپیمای تهران شیراز کلیک کنید.

نمایی از حافظیه شیراز

بهترین زمان سفر به شیراز از جنبه‌های مختلف

در بیشتر زمان‌ها سفر به شهر دیدنی شیراز ایده آل و مناسب است. اما بهترین زمان سفر با تور شیراز ماه اردیبهشت است در این ماه خبری از شلوغی‌های نوروز و میهمانان نوروزی نیست و نه خبری از هوای گرم تیر و مرداد است. در این فصل در بهترین شرایط ممکن به جاهای دیدنی شیراز سر بزنید و از عطر بهار نارنج. گل‌های محمدی که جشنوراره‌هایی در این رابطه در شیراز گذاشته میشود میتوانید دیدن کنید.

بهترین زمان سفر به شیراز از نظر آب و هوا

شیراز دارای سه نوع آب و هوای کوهستانی و معتدل و گرم و خشک است. میانگین هوا در گرم‌ترین ماه تیر ۳ه درجه و در سردترین ماه سال دی ۵ درجه سانتی گراد اندازه گیری شده است.

آب و هوای شیراز در بهار

شهر شیراز یکی از ۵ استانی است که که در تعطیلات پر از مسافر هستند، مخصوصا این شهر در فصل بهار به دلیل آب و هوای مساعد و دل انگیزش گردشگران زیادی دارد. آسمان شیراز معمولا با بارش‌های ناگهانی خود در فصل بهار میهمانان نوروزی خود را غافلگیر میکند. اگر تصمیم گرفتید که در زمان سفر در شهر شیراز چادر را برای اقامت انتخاب کردید بهتر است از قبل فکر یک انتخاب جایگزین هم باشید. به دلیل اینکه در فصل بهار و تعطیلات نوروز همه اقدام به خرید بلیط و تور میکنند توجه داشته باشید از قبل اقدام به خرید تور شیراز کنید تا در زمان سفر دچار مشکل نشوید.

آب و هوای شیراز در تابستان

از ابتدای فصل خرداد گرمای شیراز اوج میگیرد و برای کسانی که عادت به گرما ندارند سفر در این فصل آن‌ها را دلزده میکند. این گرما تا نیمه‌های شهریور طول می‌کشد و متعادل نمیشود. اگر مسافرانی از جنوب باشید این هوا برای شما خوب است و به این گرما عادت دارید. در صورتی که برای کار اداری و تجاری با تور تبریز به شیراز به این شهر سفر دارید حتما تمهیدات لازم را در سفر تابستان برای مسافران در نظر گرفته میشود.

برای اطلاعات لازم درباره بلیط هواپیمای مشهد شیراز کلیک کنید.

آب و هوای شیراز در پاییز

بهترین زمان برای تجربه آب و هوای خوب از شیراز فصل پاییز است، شاید همه شیراز را به اردیبهشت زیبایش بشناسند اما اگر از یک شهروند شیرازی بپرسید بدون شک به شما پاییز را پیشنهاد میدهد. این فصل آب و هوای معتدل و بارش‌های اندک و طبیع پاییزی و منظره‌ای رویایی از باغ‌های شهر جلوه‌ای دیگر به شهر زیبای شیراز میدهد. در فصل پاییز به دلیل آب و هوا و زیبایی‌ها و همچنین به دلیل اقتصادی‌تر بودن سفر بهترین انتخاب است. در پایان فصل مسافرت‌های تابستان دمای هوا پایین‌تر آمده و هوا رو به خنکی می‌رود و شیراز شاهد کاهش انبوه مسافران است. هزینه‌های سفر به شیراز در این فصل بسیار کم است و شما با خرید تور سه روزه شیراز بهترین روزها را در این شهر میگذرانید.

نمایی از باغ ارم شیراز در پاییز

آب و هوای شیراز در زمستان

شیراز در فصل زمستان چندان سرمای استخوان سوزی ندارد فقط در یک مدت کوتاه شیراز را سرمای شدید فرا میگیرد. زمستانی سرد و خشک و بارش‌ها معمولا بسیار خفیف دارد. اگر به دلیل کاری یا تجاری به شیراز سفر میکنید بهتر است قبل از سفر خود وضعیت بارندگی شهر را بررسی کنید. هزینه تور شیراز این فصل بسیار مناسب و با کاهش قیمت مواجه هستید.

بهترین زمان سفر به شیراز از نظر قیمت

ارزانترین سفر به شهر شیراز زمانی است که حجم کمتری مسافر روانه شهر میشود. همانطور که می‌دانید بیشترین هزینه‌های سفر مربوط به بلیط و اقامت است در نوروز تا پایان اردیبهشت و از نیمه شهریور تا اول مهر شیراز در اوج شلوغی خود است و به همین دلیل هزینه‌ها بالا هستند. در نتیجه برای داشتن یک سفر ارزان قیمت تورهای شیراز در فصل پاییز و زمستان پایین است.

فرودگاه شیراز

فرودگاه دستغیب شیراز که به فرودگاه شهید دستغیب یا فروشگاه جدید معروف است در سال ۱۳۴۰ ساخته شده این فرودگاه از پبشرفته‌ترین رادار جهان ساخته شده و دارای سه مسیر هوایی است. فرودگاه شیراز ۲ ترمینال دارد که ترمیتنال شماره ۱ داخلی و ترمینال شماره ۲ برای پروازهای خارجی است.

چه ایرلاین‌های به شیراز پرواز دارند ؟

  • هواپیمایی سپهران
  • ایرلاین قشم
  • ایرلاین آسمان
  • ایرلاین ایران ایر
  • ایرلاین ایران تور
  • ایرلاین کیش ایر
  • ایرلاین نفت ایران

بلیط ارزان هواپیما شیراز

همان طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر هوایی خاص، تحت تاثی عوامل مختلفی نظیر کلاس پروازی، شرکت هوایی ارائه دهنده بلیط و… می‌باشد. بنابراین بهتر است برای خرید بلیط ارزان هواپیما شیراز، هنگام جستجو، بلیط‌ها را در شرایط یکسان با هم مقایسه کنید نه اینکه از ابتدا به سراغ ارزان‌ترین بلیط هواپیما شیراز باشید. این را به یاد داشته باشید که ارزان‌ترین بلیط هواپیما شیراز لزوما مناسب‌ترین بلیط هواپیما برای سفرتان نیست. توصیه ما این است که تمامی امکانات و شرایط پروازی را درنظر بگیرید و بعد با لحاظ کردن بودجه و سلیقه خود، برای رزرو و خرید یک بلیط ارزان هواپیما شیراز اقدام نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز

در سال‌های اخیر در پی پیشرفت روزافزون سامانه‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما، موجب شده است تا در هر موقعیت زمانی و مکانی خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز برای کاربران فروشگاه‌های اینترنتی مهیا شود. آنچه بیش از هر چیز دیگری سبب آرامش خاطر و رضایت مسافران برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز شده است می‌توان به مزیت‌هایی همچون سادگی، سرعت، صرفه جویی در هزینه و انجام خرید در هر زمان و مکانی اشاره داشت. خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز با در اختیار داشتن یک آدرس پست الکترونیکی، یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن همچنین مشخصات فردی امکان‌پذیر است.

رزرو بلیط هواپیما شیراز

برای تهیه بلیط هواپیما شیراز پس از ورود به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما، با انتخاب مبدا و مقصد، زمان و تعداد مسافر، لیستی از تمامی پروازهای مدنظرتان را مشاهده خواهید کرد. اکنون می‌توانید با تغییر فیلتر زمان، قیمت و شرکت‌های هواپیمایی، شایسته‌ترین انتخاب را در خرید یک بلیط ارزان هواپیما شیراز، داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز

عمده‌ترین معیار در خرید آنلاین بلیط هواپیما شیراز شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط هواپیما می‌باشند که در ارائه بعضی خدمات به مسافران متفاوت هستند. اغلب این تفاوت‌ها در کلاس‌های پروازی متنوع به چشم می‌آیند و باعث تفاوت‌های زیاد در قیمت بلیط هواپیما شیراز می‌شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم در هنگام رزرو اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به برند ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط شیراز و نوع کلاس پروازی آن توجه نمایید.

چرا در زمان‌های مختلف قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر متفاوت است؟

یکی از عواملی که قیمت بلیط هواپیما را تعیین می‌کند، زمان سفر است. از این رو طبیعی است که بعضی اوقات قیمت بلیط هواپیما در مقایسه با زمان‌های دیگر متفاوت باشد.

کلاس نرخی چه تاثیری در قیمت بلیط هواپیما دارد؟

یکی دیگر از عواملی که در قیمت بلیط هواپیما تاثیر می‌گذارد، کلاس نرخی است. کلاس نرخی مواردی مانند جریمه کنسلی بلیط هواپیما و میزان بار مجاز را معیین می‌کند.

چگونه قیمت بلیط‌های هواپیما را با هم مقایسه کنیم؟

پس از جستجوی بلیط هواپیما در وب سایت لیستی از تمام پروازها را مشاهده می‌کنید. بعد از مشاهده، قیمت بلیط‌ها را با هم مقایسه کنید و متنایب با شرایطتان برای انتخاب اقدام کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز

با وجود تنوع زیاد در پروازهایی که به شیراز ارائه می‌شود بهترین پیشنهاد برای خرید بلیط ارزان قیمت نرخ این بلیط‌ها در ساعات و روزهای متفاوت در طول سال می‌باشد. علاوه بر این موارد بیان شده با سامانه دلتابان می‌توانید از ارزان بودن بلیط‌های چارتر اطلاع پیدا کنید و بلافاصله اقدام به خرید بلیط شیراز با کمترین هزینه داشته باشید. سایت دلتابان یکی از جامع‌ترین و معتبرترین سایت‌های ارائه دهنده خدمات الکترونیک و آنلاین برای گردشگری است، که این امکان را برای کاربران فراهم کرده براحتی بلیط هواپیما دلتابان را در داخل و خارج از کشور فراهم کنند. سایت دلتابان با پشتیبانی ۲۴ساعته که دارد همراه همیشگی شما در سفرهایتان می‌باشد.

نوع شرکت‌های هواپیمایی

نام و مشهور بودن یک ایرلاین تاثیر بسیاری در قیمت بلیط هواپیما دارد. معروفیت و خوشنام بودن ایرلاین و تعداد حادثه‌های کم و میزان تاخیر در پرواز همگی عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما شیراز است. از جمله ایرلاین‌هایی که در ایران با توجه به سابقه و رضایت مشتری و مناسب بودن هزینه بلیط مورد توجه قرار دارد ایرلاین ایران ایر و ماهان ایر می‌باشد. این شرکت‌های پروازی از نظر قیمت نسبت به بقیه شرکت‌ها از نرخ مناسبی برای بلیط ارزان شیراز برخوردار هستند.

قیمت بلیط هوایی شیراز با دلتابان

قبل از سفر به شیراز مهمترین مسئله هزینه بلیط آن می‌باشد قیمت بلیط شیراز به عواملی چون آژانس هواپیمایی، مسافت پرواز، کلاس پروازی و ساعت حرکت بستگی دارد. با توجه به موارد گفته شده نمی‌توان قیمت دقیقی برای بلیط کیش مشخص کرد. قیمت بلیط شیراز با توجه به شهری که از آن پرواز دارید متفاوت است با مراجعه به سایت دلتابان و انتخاب مبدا و مقصد پرواز، گزینه‌های مختلفی مشاهده می‌کنید و با توجه به شرایط خود می‌توانید انتخاب انجام دهید. اگر به دنبال این هستید که بلیط ارزان‌تری تهیه کنید می‌توانید به بلیط‌های چارتری مناسب‌ترین بلیط برای شما هستند.

خرید بلیط شیراز در دلتابان

یکی از راه‌هایی که شما می‌توانید بلیط ارزان شیراز تهیه کنید مراجعه به سایت دلتابان می‌باشد. برای تهیه بلیط باید مبداء و مقصد و تاریخ رفت و برگشت به شیراز را وارد کنید و بعد بلیط دلخواه خودتان را ببینید. در بین بلیط‌ها چشم شما به بلیط لحظه آخری می‌خورد با انتخاب آن سفری ارزان و مقرون به صرفه به شیراز دارید.

روش خرید بلیط چارتر شیراز از طریق سایت دلتابان

برای اینکه بتوانید بلیط ارزان شیراز تهیه کنید فقط کافی است به سیستم اطلاع‌رسانی و تغییر قیمت یا تقویم قیمتی در صفحه نتایج جستجو سیستم دلتابان دستیابی داشته باشید.

شما در این صورت می‌توانید کمترین قیمت بلیط ارزان شیراز را از سایت دلتابان خریداری کنید و سفری پرماجرا و خاطره‌انگیز داشته باشید. در جستجوهای خود بلیط چارتر را مشاهده می‌کنید با توجه به تاریخ شما اگر بلیط چارتر موجود باشد به شما نشان داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید با استفاده از فیلترینگ که در سایت گذاشته شده به بلیط چارتر شیراز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه کردن نرخ بلیط‌ها تصمیم به خرید بلیط چارتر شیراز نمایید. برای اینکه اطمینان پیدا کنید که این بلیط‌ها مقرون به صرفه هستند آن را با بلیط‌های سیستمی مقایسه کنید. بلیط چارتر شیراز از آن دسته بلیط‌هایی هستند که یک مسافر با تجربه و حرفه‌ای همیشه به دنبال آن است. چون بلیط چارتر شیراز از جمله پروازهای ارزان به مقصد کیش محسوب می‌شود و باعث شده افرادی که قصد سفر به شیراز را دارند برای صرفه جویی در هزینه خود سعی می‌کنند تا بلیط چارتر شیراز را خریداری کنند.

پرواز اکونومی شیراز

پرطرفدارترین کلاس پروازی کلاس اکونومی می‌باشد، این نوع پرواز را اقتصادی یا استاندارد می‌گویند. بلیط اکونومی ارزان‌ترین بلیط در پروازهای کیش می‌باشد. در مسافرتهایی که مسافت طولانی در پیش دارید، انتخاب یک سفر هوایی در کمترین زمان بزرگترین نقطه مثبت است، سفر کردن با سایر وسایل نقیله دشوار و سختی‌های خود را دارد. اغلب افراد ساده‌ترین نوع سفر هوایی اکونومی به شیراز را به سفرهای زمینی ترجیح می‌دهند. ممکن است برخی افراد نوع امکانات و کلاس پروازی برایشان اهمیت نداشته باشد و بسیاری از افراد خرید بلیط ارزان را در اولویت قرار می‌دهند. در بلیط اکونومی امکانات و خدمات پروازی در ساده‌ترین حالت ممکن است و هزینه کمتری نسبت به بقیه کلاس پروازی پرداخت می‌کنند. بلیط پروازی اکونومی یکی از پر فروش‌ترین کلاس پروازی است ولی پذیرش مسافران در این کلاس پروازی به کندی انجام می‌شود، چون تعداد مسافران متقاضی بلیط اکونومی زیاد است. در بلیط اکونومی باید زمان زیادی را صرف کنید و به انتظار ماندن در صف عادت کنید.

پرواز کلاس بیزنس شیراز

پرواز کلاس بیزینس با علامت اختصاری C نشان داده می‌شود و ما بین کلاس اکونومی و فرست کلاس قرار دارد. صندلی‌های این نوع پرواز در جلوی یکدیگر و با کمی فاصله از هم چیده شده است، صندلی‌های هواپیما بیزینس نسبت به فرست کلاس در سطح پایین‌تری قرار دارند، ولی این صندلی‌ها جادار و راحت و اتوماتیک هستند. بعضی از ایرلاین‌ها صندلی‌های تختخواب شو برای پروازهای تجاری خود در نظر گرفته اند. کلاس پروازی بیزینس یا کلاس تجاری دارای امکنات ویژه و مطلوبی برای سفر شما به شیراز است. هزینه بلیط بیزینس شیراز نسبت به بلیط اکونومی بیشتر است و این تفاوت در نوع خدماتی که ارائه می‌شود فرق دارد. مسافران کلاس بیزینس شیراز در ترمینالی مجزا برای رفتن به داخل هواپیما حضور پیدا می‌کنند.

چه عواملی بر قیمت بلیط هواپیما شیراز تاثیر دارد؟

نوع شرکت هواپیمایی، سیستمی یا چارتر بودن بلیط، نوع کلاس پروازی و تاریخ سفر از جمله موارد موثر بر قیمت بلیط هواپیما شیراز می‌باشد.

پس از خرید بلیط هواپیما شیراز چگونه میتوان آن را لغو کرد؟

برای لغو بلیط هواپیما شیراز چارتر و سیستمی از راهنمای استرداد بلیط هواپیما شیراز کمک بگیرید و بلیط خود را لغو کنید.

نظرات کاربران