بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد شهر سنت پترزبورگ و بلیط هواپیما سنت پترزبورگ بپردازیم اگر به دنبال این هستید که به سنت پترزبورگ سفر کنید و یا اطلاعاتی را در این مورد بدست آورید در این مقاله ما را همراهی کنید. سنت پترزبورگ از جمله شهرهای روسیه است که در طول سال گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند. جاذبه های تاریخی و گردشگری شهر سنت پترزبورگ به همراه شرایط اقلیمی خاص آن سبب شده است که شهر سنت پترزبورگ به یک شهر ایده آل برای علاقمندان به گردشگری تبدیل شود. در این مقاله اطلاعات جامع و لازم در مورد این شهر و همچنین اطلاعات لازم در مورد سفر به سنت پترزبورگ ارائه خواهد شد.

سنت پترزبورگ یا سن پترزبورگ یکی از مهمترین شهرهای روسیه است که در نیمه اول قرن هجدهم میلادی با دستور پترکبیر بنا شد، این شهر تا 225 سال پایتخت کشور روسیه و تزارها محسوب می شد. در مقطع زمانی خاصی از شهر سنت پترزبورگ با نام پتروگراد نیز یاد می شد ولی پس از آن که سلسله تزارها از هم فروپاشید به اسم لنینگراد رهبر انقلاب اکتبر روسیه تغییر نام داده شد. پس از آن که شوروی نیز فروپاشید شهر سن پترزبورگ به نام قبلی خود بازگشت. شهر سنت پترزبورگ از جمله شهرهای روسیه است که در طول سال گردشگران زیادی در آنجا حضور پیدا می کنند، سفر به سنت پترزبورگ می تواند یک سفری به یاد ماندنی باشد. یکی از ویژگی ها سنت پترزبورگ این است که در اوایل فصل تابستان به دلیل بالا بودن شدت تابش خورشید در طول شب تاریکی بوجود نمی آید و بیشتر به حالت گرگ و میش در می آید که در میان مردم به شب های سفید نیز معروف است و علت اصلی آن نیز موقعیت جغرافیایی این شهر می باشد.

آب و هوای سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ از آب و هوای معتدلی برخوردار است و وجود آب و هوای معتدل با توجه به عرض جغرافیایی که این شهر قرار گرفته است قابل توجه است. آب و هوای مطلوب این شهر از ماه مه تا سپتامبر است. شهر سنت پترزبورگ دارای زمستان های بسیار سرد است. برخلاف فصل زمستان، این شهر در تابستان از هوای مطلوبی برخوردار است که اندکی رطوبت نیز دارد. در فصل تابستان در جه هوا به آن اندازه گرمی نمی رسد که آزاردهنده باشد.

 

نمایی از شهر سنت پترزبورگ

بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ

همان طور که گفته شد شهر سنت پترزبورگ در فصل زمستان دارای آب و هوای سرد و آزار دهنده ای است به همین دلیل در این فصل سفر برای کسانی که به آب و هوای سرد عادت ندارند توصیه نمی شود. بهترین زمان سفر به این شهر از اردیبهشت ماه تا شهریور است که هم از لحاظ آب و هوایی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و هم این که بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر به روی گردشگران باز است و می توانید از آن ها بازدید کنید.

چرا تور سنت پترزبورگ

دلیل انتخاب تور سنت پترزبورگ این است که این شهر یکی از مقاصد جذاب در بین شهرهای اروپایی محسوب می شود که در طول سال گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند. سنت پترزبورگ در تابستان شب های سفید دارد که در نوع خود کم نظیر است و با توجه به این که از رودخانه ها و کانال های زیادی نیز برخوردار است به ونیز شمال هم مشهور است که از آن به عنوان پایتخت شمالی روسیه نیز یاد می شود. یکی دیگر از مزیت های سن پترزبورگ این است که در مقایسه با بسیاری از شهرهای اروپایی هزینه روزانه در این شهر بسیار ارزان است. اگر در طول سفر و تور سنت پترزبورگ برنامه مناسبی داشته باشید می توانید با حداقل هزینه از بودن در این شهر لذت ببرید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

یکی از ملزومات سفر به شهر سنت پترزبورگ بلیط هواپیمای این شهر است به همین دلیل در ادامه اطلاعاتی را در زمینه بلیط سنت پترزبورگ ارائه خواهیم داد.

جستجوی بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

اگر می خواهید بلیط سنت پترزبورگ را خریداری کنید، در قسمت جست و جوی پرواز ضروری است که ابتدا نوع بلیط خود را از لحاظ رفت و برگشت یا رفت انتخاب کنید و پس از آن از طریق باکس های موجد مبدا، مقصد، زمان سفر، تعداد مسافران و سایر موارد لازم را انتخاب کنید.

پس از آن دکمه جست و جو را بزنید و لیستی از پروازها برای شما نشان داده خواهد شد. برای این که بتوانید مقصد یا مبدا را انتخاب کنید تایپ سه حرف اول فارسی و انگلیسی کافی است تا لیست شهرها نشان داده شود و شما بتوانید بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.

رزرو بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

زمانی که کلید جست و جو بلیط را زدید با توجه به گزینه هایی که اعمال کرده اید به ترتیب بلیط ها از ارزان قیمت به گران قیمت نشان داده می شود و شما در کنار بلیط ها می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز از جمله ساعت پرواز، ایرلاین، تاریخ حرکت و ورود به مقصد، مدت زمانی که پرواز طول می کشد و همچنین کلاس پروازی را مشاهده کنید.

در قسمتی هم می توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید که می توانیم به قوانینی مانند قوانین بلیط، مقدار مجاز بار، فرودگاه ها و نوع هواپیمایی اشاره کنیم.زمانی که شما گزینه رزرو بلیط و پرواز مورد نظر خود را می زنید به مرحله بعد خواهید رفت. اگر به دنبال خرید بلیط شهر سنت پترزبورگ با قیمت ارزان هستید و یا می خواهید در محدوده زمانی خاص و با هواپیمایی خاص به این شهر سفر کنید با فیلترهایی که در سمت راست قرار داده شده می توانید نتایج جست و جوی خود را دقیق تر کنید و در نهایت پرواز مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید. به منظور تغییر دادن تاریخ پرواز نیز می توانید از قسمت جست و جوی مجدد در سمت راست استفاده کنید.

برخی ویژگی های خرید بلیط شهر سنت پترزبورگ

در ادامه برخی از ویژگی های خرید بلیط شهر سنت پترزبورگ اشاره خواهیم کرد.

امکان خرید خدمات به همراه بلیط شهر سنت پترزبورگ

به همراه بلیط هواپیمای شهر سنت پترزبورگ برای شما امکان خرید سایر خدمات نیز وجود دارد که خرید این خدمات سفر شما را به سفری بی دغدغه تبدیل خواهد کرد از جمله این خدمات می توانیم به بیمه مسافرتی، گرفتن ویزا، ترانسفر فرودگاهی، خدمات تشریفات فرودگاهی و… اشاره کنیم.

نمایی برفی از شهر سنت پترزبورگ

فرودگاه های شهر سنت پترزبورگ

زمانی که شما قصد خرید بلیط سنت پترزبورگ را دارید در قسمت سمت راست که اطلاعات نمایش داده می شود، لیست فرودگاه های سنت پترزبورگ را نیز می توانید مشاهده کنید. اگر محل فرودگاه برای شما اهمیت دارد از فیلترینگ مرتبط می توانید فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید فرودگاه پالکوو، رژف، فرودگاه پوشکین از فرودگاه های شهر سنت پترزبورگ محسوب می شوند.از آنجا که قیمت بلیط هواپیما سنت پترزبورگ آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت پرواز لحظه به لحظه در حال تغییر است و لیست پروازهای موجود به سنت پترزبورگ از ارزان قیمت تا بیشترین قیمت نمایش داده می شود امکان خرید بلیط ارزان برای شما وجود دارد.

 

 

 

اگر به دنبال این هستید که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را از هواپیمایی مورد نظر خود خریداری کنید، با توجه به گزینه ایرلاین که به صورت فیلترینگ وجود دارد می توانید ایرلاین مورد نظر را انتخاب کنید.

آنچه باید در مورد شهر سنت پترزبورگ بدانیم

  • زبان رسمی در این شهر روسی است
  • واحد پول آن روبل است که هر صد روبل روسیه تقریبا معادل با 1.5 تا 1.8 دلار آمریکا می باشد

  • کد کشور: +70 است
  • ولتاژ برق شهری 230 ولت است
  • اختلاف ساعت سنت پترزبورگ با ایران منهای نیم ساعت است.
  • شماره های ضروری: آتش نشانی 101، پلیس 102 و آمبولانس 103 است.

معرفی دیدنی های شهر سنت پترزبورگ

  • قصر پیترهوف (Cottage Palace in Peterhof)

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ، قصر پیتر هوف است. این قصر بیانگر یک دوره تاریخی کامل در این شهر است که قصر یکی از کاخ های معروف تزارها محسوب می شده است. قصر پیتر هوف دارای سقف طلایی است و از لحاظ توریستی بسیار اهمیت دارد.

 

 

قصر پیترهوف در روسیه

  • موزه هرمیتاژ (Hermitage)

اگر به دنبال یک موزه دیدنی در کل کشور روسیه هستید پیشنهاد می شود که حتما از موزه هرمیتاژ بازدید کنید، از قدیمی ترین موزه ها و از بزرگترین آن ها در کل دنیا محسوب می شود و از این لحاظ در دنیا صاحب مقام سوم است و در خود روسیه نیز مقام اول را دارد. بسیاری از آثار هنری بزرگ و مهم از کشورهای اروپایی غربی، روسیه و خاورمیانه در این موزه نگهداری می شوند

موزه هرمیتاژ در روسیه

  • قلعه پتر و پال (Peter And Paul Fortress)

این قلعه که یکی از جاذبه های دیدنی شهر سنت پترزبورگ به حساب می آید در ابتدای این شهر قرار دارد و ساخت آن به این دلیل بوده است که در برابر سوئدی های مهاجم مقاومت ایجاد شود. قلعه پتر و پال در گذر ایام کاربردها و استفاده های گوناگونی را داشته است که در مقاطعی از آن به عنوان زندان، استراحتگاه، آزمایشگاه متور موشک و … استفاده می شده است در حال حاضر یکی از مکان های مورد علاقه گردشگران است.

قلعه پتر و پال در روسیه

  • کاخ یوسوپف (Yusupov Gardens)

یکی دیگر از کاخ های زیبای شهر سنت پترزبورگ، کاخ یوسوپف است که در وسط یک باغ با چشم اندازی عالی قرار گرفته است اگر به سنت پترزبورگ رفتید حتما از آن دیدن کنید. سنت پترزبورگ از جاذبه های تاریخی و طبیعی دیگری نیز برخوردار است که حتما در سفر به این شهر از آنها بازدید کنید.

کاخ یوسوپف در روسیه
نظرات کاربران