بلیط هواپیما رشت تهران

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما رشت تهران

رزرو بلیط هواپیما رشت تهران

شهر تهران که بزرگترین شهر ایران و پایتخت این کشور به شمار می رود، طبیعتا روزانه مقصد افراد زیادی از شهرهای مختلف قرار خواهد گرفت. با این حال بلیط هواپیما رشت تهران  جزو آن دسته از بلیط هایی است که روزانه توسط افراد زیادی رزرو می شود. حال جهت اطلاع از پروازهای رشت به تهران و انواع بلیط بین این دو شهر بهتر است در ادامه با ما همراه باشید. لازم به ذکر است که امروزه با وجود امکان پذیر بودن رزرو آنلاین بلیط هواپیما  افراد به راحتی و بدون دردسر می توانند این امر را انجام داده بدون اینکه از منزل خارج شوند. همچنین باید توجه داشته باشید که ممکن است در فصول مختلف سال خرید بلیط با مقصد تهران سخت شده اما اگر از چند روز قبل سفر، اقدام به رزرو اینترنتی این بلیط ها کنید با مشکل روبرو نخواهید شد.

شهر تهران یکی از مهمترین شهرهای کشور ایران از لحاظ اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، صنعت و غیره به شمار می رود با این حال طبیعتا رزرو بلیط هواپیما تهران روزانه توسط افراد زیادی صورت می گیرد که با این حال می توان گفت پروازهای منتهی به این شهر به دلایل مختلفی از فروش زیادی برخوردار هستند. در این بین بلیط هواپیما رشت تهران نیز یکی از پروازهای پرتقاضا است و می توان گفت جزو خطوط پروازی می باشد که حجم سفرهای آن از رشت به تهران بسیار است. باید توجه داشته باشید در این بین بسیاری از افراد جهت سفرهای دانشجویی، تجاری، گردشگری، بازدید خانوادگی و غیره به تهران سفر می کنند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد رزرو بلیط رشت تهران را دارید باید توجه داشته باشید که برای این منظور می توانید از طریق سایت دلتابان ، در کمترین زمان ممکن بلیط مورد نظر خود را رزرو کنید.

بلیط های چارتری تهران

یکی از انواع بلیط رشت تهران، بلیط چارتر می باشد به طوری که می‌ توان گفت به طور کلی بلیت هواپیما رشت تهران به دو صورت سیستمی و چارتری به فروش می رسد. بلیط چارتر قیمت کمتری دارد، البته باید توجه داشته باشید که غیر قابل استرداد است. مهمترین دلیل پایین بودن قیمت این نوع بلیط هواپیما رشت تهران این است که آژانس های مسافرتی معمولا اقدام به خرید نیم یا همه صندلی ‌های یک پرواز کرده و سپس آن را به صورت تکی می فروشند.

تصویری از پل طبیعت در تهران

در اینجا زمان هایی که به تاریخ پرواز نزدیک می شویم، ممکن است تعدادی از صندلی های پرواز خالی باشد، آژانس مسافرتی همین بلیط های چارتری را به عنوان بلیط های لحظه آخری به فروش رسانده که قیمت کمتری دارند زیرا در اینجا این آژانس ‌ها و چارتر کنندگان می خواهند که سریعتر صندلی های هواپیما را پر کنند. با این وجود اگر شما هم قصد صرفه جویی در خرید بلیط هواپیما رشت تهران را داشته باشید، بهتر است به دنبال رزرو بلیط های چارتری باشید. اما به طور کلی می توان گفت در بیشتر مواقع به دلیل اینکه حجم سفرها در این مسیر زیاد است، بلیط چارتری کم  پیدا می شود.

طول پرواز رشت تهران

یکی از مهمترین دلایلی که موجب می ‌شود افراد برای سفرهای خود، از بلیط های هواپیما استفاده کنند طبیعتا سریع بودن زمان سفر با هواپیما می باشد. به طوری که لازم است بدانید با وجود اینکه مسافت بین دو شهر تهران و رشت معادل ۲۳۹ کیلومتر مربع است، که اگر افراد با ماشین بخواهند این مسیر را سپری کند حدود سه ساعت طول خواهد کشید اما طول پرواز رشت به تهران حدود ۳۰ دقیقه است که البته در اینجا باید توجه داشته باشید این زمان بسته به شرایط جوی ممکن است متفاوت باشد. به طوری که معمولا در فصل زمستان به دلیل نامناسب بودن شرایط جوی، این زمان بیشتر می شود. باید توجه داشته باشید که در حال حاضر یکی از فعال ‌ترین هواپیمایی ها در مسیر رشت به تهران، هواپیمایی آسمان است. همچنین شرکت های دیگری نیز در این خط پرواز فعالیت دارند که در هنگام رزرو بلیط هواپیما رشت تهران شما می توانید بسته به نیاز خود آن را انتخاب کنید.

پروازهای رشت به تهران

در خصوص پروازهای بین رشت و تهران باید توجه داشته باشید که اولین پرواز روز در ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه انجام می شود و آخرین پرواز در ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه انجام می شود. دقت داشته باشید که 3 هواپیمایی، پرواز مستقیم در مسیر رشت به تهران را انجام داده که مهمترین هواپیمایی در این مسیر شرکت ایران ایر است. این شرکت هواپیمایی که نام اصلی آن هواپیمایی ملی ایران می باشد در حال حاضر در ۲۳ مقصد داخلی و ۲۵ مقصد بین‌ المللی برنامه پرواز دارد.

نمایی از آثار تاریخی تهران

خرید بلیط هواپیما رشت تهران

همانطور که در ابتدای مطلب نیز بیان شد، امروز یکی از آسان ترین روش ها جهت خرید بلیط هواپیما رشت تهران و دیگر مسیرها، خرید اینترنتی از سایت دلتابان است. به طوری که افراد می توانند به راحتی بلیط مورد نظر خود را در هر ساعتی از شبانه روز، رزرو نمایند. حال باید توجه داشته باشید که اگرچه در گذشته افراد جهت خرید بلیط مجبور به طی کردن مسافت زیادی بودند اما امروزه با پیشرفت فناوری، دیگر نیازی به صرف هزینه و زمان نبوده و شما می توانید در محل کار یا منزل خود به صورت آنلاین بلیط ها را رزرو کرده و هزینه آن را بپردازید. حال جهت این امر بهتر است ابتدا در بخش جستجو مبدا خود یعنی رشت و مقصد خود یعنی شهر تهران را انتخاب نموده و سپس با انتخاب زمان سفر لیست پروازها برای شما نمایش داده می شود.

در اینجا با وجود اینکه پروازهای متفاوتی برای تهران رشت وجود دارد معمولا پروازها بر اساس ارزان ترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده می شود، که در اینجا شما می توانید بنا به سلیقه خود نوعی از آن را انتخاب کنید. لازم است بدانید در سایت هایی که امکان استرداد بلیط وجود داشته باشد در صورت کنسل شدن سفر، شما می توانید به صورت اینترنتی بلیط خود را پس داده و با احتساب جریمه هزینه پرداخت شده را نیز دریافت کنید.

نظرات کاربران