بلیط هواپیما بانکوک

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

مسیرهای هوایی پرتردد به مقصد پوکت

بلیط هواپیما بانکوک

هر شهر و کشوری جذابیت های خاص خودش را دارد و با قرار گرفتن در محيط و فضایی جديد باعث می شود انسان از زاویه ای دیگر دنیا را تماشا کند. در اینجا ما شهر بانکوک یا همان پایتخت تایلند را برای معرفی و سفر انتخاب کرده ایم و درباره راحت ترین راه های سفر به این شهر زیبا و دیگر ویژگی های آن سخن گفته ایم پس در ادامه با ما همراه باشید:

تصویر وات ارون شهر بانکوک

بانکوک در جنوب تایلند و در نزدیکی خلیج آن قرار دارد و از میان آن رودخانه ای بزرگ عبور می کند که شهر را دیدنی می کند. سفر به آنجا بهترین انتخاب برای ایجاد روحیه ای شاد و آرام است که به دلیل وجود جاذبه های زیاد و معابد در این شهر به هیچ وجه خسته شدن برایتان معنا نخواهد داشت مخصوصا برای افرادی که از جاهای شلوغ خوششان می آید انتخاب خوبی است به ويژه با وجود آسمان خراش های زیاد و غذاهای خوش عطر و بو که خیابان هایش را پر کرده است. در سفر به بانکوک با شهری تاریخی، سنتی و مذهبی رو برو خواهید شد که معرف جهان کشور تایلند است. معماری شرقی که در این شهر به وضوح دیده می شود باعث متمایز جلوه نمودن شهر برای مسافران علاقمند می شود. برای سفر به اين شهر پر جاذبه مواردی را باید در نظر بگیریم که در ادامه خواهد آمد.

وضعیت آب و هوا در بانکوک

از آنجایی که کشور تایلند ناحیه ای گرمسیری است بنابراین بانکوک نیز اقلیمی گرمسیری دارد و معمولا در تمام طول سال آب و هوایش گرم و شرجی است. آب و هوا در این شهر میان سه فصل بارانی،خنک و گرم در چرخش است.در فصل بارانی این شهر که از می تا اکتبر (اردیبهشت تا مهر(است شاهد باران های شدید موسمی خواهید بود اما همچنان هوا گرم و شرجی است یعنی نیازی به پوشیدن لباس های گرم نیست و تنها یک بارانی و یک چتر کفایت می کند. نوامبر تا آخر فوریه (آبان تا اسفند( ماه های خنک هستند در واقع از میزان گرم و شرجی بودن هوا کاسته می شود در واقع هوا طوری خواهد بود که کمتر عرق خواهید کرد. در ماه های مارس تا می (اسفند تا اردیبهشت( گرمترین روزها را تجربه خواهید کرد چنانچه احتمال مواجه شدن با گرمایی معادل 40 درجۀ سانتی گراد وجود دارد بنابراین کسانی که تاب تحمل گرما را ندارند باید این نکته را در سفر خود بگنجانند.

بهترین زمان سفر به بانکوک

زمان مناسب برای سفر به هر شهر و کشوری مدیریت خاص خود را می طلبد و بسته به سلیقه آب و هوایی یا بنا به صرفه اقتصادی و همینطور با توجه به رویدادها و جشن ها مورد گزینش قرار می گیرد. در مورد سفر به این شهر باستانی و زیبا هم این موضوع صدق می کند. در حالت کلی برای بیشتر کسانی که اهل گرما نیستند فصول خنک بهترین انتخاب برای گردش در این شهر است؛ یعنی در ماه‌های نوامبر تا مارچ (۱۰ آبان تا ۱۱ فروردین) که گرما و رطوبت در پایین‌ ترین حد خود قرار دارند پس باید این را در نظر بگیرید که به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب در این ماه ها در صورت سفر به این شهر با جمعیت زیادی رو برو خواهید شد. بدیهی است که اگر می خواهید در راستای صرفه جویی اقتصادی عمل کنید و جمعیت کمتری ببینید باید فصلی بارانی انتخاب کنید چرا که هزینه کمتری برای هتل و اقامتگاه پرداخت خواهید کرد.

برای افرادی که طرفدار فستیوال و رویدادهای ملی هستند مسافرت در فصول خاص آنها توصیه می شود. جشن معبد کوهستان طلایی فستیوالی زیبا است که در ماه نوامبر در معبد وات ساکت میزبان مسافران است و دارای برنامه‌های فرهنگی متعدد می باشد در آن می توانید از غرفه‌های غذاهای خوشمزه و موسیقی سنتی لذت ببرید. جشن لوی کراتونگ یا «شناور کردن یک فانوس» از دیگر جشن های زیبایی است که در طول آن گردشگران و شهروندان فانوس‌های پر از نور را به آسمان می‌فرستند. جشن سال نوی چینی که در ژانویه برگزار می شود و همراه با آتش بازی های هیجان انگیز است و ماکا بوچا که زمان آن نیز متغیر است از دیگر جشن های این شهر است. تعدادی از فستیوال ها نیز مربوط به فصول بارانی است مانند روز بودا که آیین های خاص خود را دارد یا جشن سونگکران جشن سال نو تایلند که مصادف با جشن آب است و در ماه آپریل هر سال برگزار می‌شود.

چرا تور بانکوک

روش های مختلفی برای سفر کردن وجود دارد و کسانی که علاقمند به سفر کردن هستند انواع آن را امتحان می کنند. سفر به صورت انفرادی یا با تورهای مسافرتی که هر دو می توانند مزایا و معایب خود را داشته باشند. خوب یا بد بودن سفر با تور بسته به روحیه افراد و آژانسی که انتخاب کرده اند دارد حتی زمان تور هم اهمیت دارد. اگر قصد سفر به بانکوک را دارید و مخصوصا اولین بارتان است تور می تواند مزیت هایی برای شما به همراه داشته باشد چون راهنمایان تور به دلیل تجارب زیاد خود اطلاعات بیشتر و مفیدی به شما خواهند داد و استفاده از دانش آنها می تواند از چيزهايي که برایتان ناشناخته است پرده بردارد و روشن است که به جای تماشای صرف از منطقه بهتر است از اطلاعات آن جا نیز بهره مند شوید. علاوه بر آن با انتخاب تور از سردرگمی نجات پیدا می کنید چون برنامه مشخص و زمان هر چیزی مشخص است و وقت و انرژیتان بیهوده به هدر نمی رود. تورها خدمات دیگری چون رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، هماهنگ کردن هتل، وعده های غذایی شام و ناهار و صبحانه با هماهنگی قبلی و حمل و نقل هماهنگ شده در شهر و فرودگاه است.با انتخاب توري مطمئن سفري بي دغدغه خواهيد داشت.

راهنمای خرید بلیط هواپیما برای سفر به بانکوک

جستجوی بلیط هواپیما

در زمان اقدام برای جست و جوی بلیط هواپیما باید آخرین وضعیت بلیط را مشاهده کنید برای این کار به بخش جست و جوی پرواز رفته و نوع بلیط را مشخص کنید. نوع بلیط شامل بلیط رفت و برگشت و بلیط رفت خواهد بود. در مرحلۀ دوم مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را تعیین نمایید و گزینه هایی چون تعداد مسافران را نیز در نظر بگیرید. در این مرحله با زدن دکمه جست و جو لیست پروازها را می توانید ببینید. برای انتخاب شهر مبدا و مقصد اگر سه حرف آن را به صورت فارسی یا انگلیسی بزنید لیست شهرها مشاهده خواهد شد و شما می توانید مسیر خود را بیابید.

رزرو بلیط هواپیما

در لیست بلیط ها بر اساس جستجوی شما که با توجه به شرایطتان گزینش کرده اید لیست بلیط ها از قیمت پایین به بالا نشان داده خواهد شد. برای انتخاب بلیط مورد نظر خود شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز را مشاهده کنید.این اطلاعات شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز و قیمت بلیط است و برای استفاده از گزینه های بیشتر از فیلترهای سمت راست می توانید استفاده کرده، خریدی سفارشی داشته باشید در واقع می توانید خودتان زمان پرواز، فرودگاه ها،قیمت بلیط و خط هوایی را مشخص کنید.

معبد وات سوسات در شهر بانکوک تایلند

برخی ویژگی های خرید بلیط برای سفر به بانکوک

امکان خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما بانکوک

گزینه خوبی که به همراه خرید بلیط هواپیما وجود دارد این است که می توان همراه با آن خدمات دیگری را نیز خریداری کرد و از آنها بهره برد. خدماتی که در این راستا انجام می گیرد شامل بیمۀ مسافرتی، گرفتن ویزا، حمل و نقل در فرودگاه و کارهای تشریفاتی فرودگاهی است. این خدمات می تواند به استفاده بیشتر از سفرتان کمک شایانی کند.

فرودگاه های شهر بانکوک

برای مشاهده لیست فرودگاه ها باید سمت راست اطلاعات بلیط را جستجو نمایید و اگر فرودگاه برایتان مهم است از فیلترینگ استفاده کنید و فرودگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بلیط ارزان شهر بانکوک

باید توجه داشته باشید که قیمت بلیط هواپیما براساس تاریخ و ساعت در هر لحظه تغییر می کند و اگر می خواهید بلیطی ارزان قیمت بیابید لیست پروازها را مدام نگاه کنید و چون ترتیب قیمت ها به صورت صعودی است به راحتی می توانید بلیط موردنظر را پیدا کرده، خرید خود را انجام دهید.

معرفی دیدنی های بانکوک

در میان ديدني هاي زیاد اين شهر کاخ بزرگ در مركز شهر از پرجاذبه ترين آن هاست.وات آرون معبد منحصر به فرد دیگری در قلب شهر استبازارهای شناور، معبد وات فو، آکواریوم سی لایف که بزرگترین آکواریوم جنوب شرقی آسیا است و سافاری ورلد بانکوک باغ وحشی وسیع و روبازی که ۸ کیلومتر طول دارد و طیف وسیعی از حیوانات مختلف را در خود دارد.

بازار سیار بانکوک
نظرات کاربران