بلیط هواپیما اهواز ساری

تنها مجری تورهای لوکس

تضمین بهترین کیفیتاجرای تورهای متنوع

لوکس ترین آژانسگردشگری در ایران

برند برتر گردشگریدر سه سال متوالی

بلیط هواپیما اهواز ساری

شهر ساری یکی از زیباترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری استان مازندران می باشد که در حال حاضر خرید بلیط هواپیما اهواز ساری به صورت قابل توجهی کاهش یافته است. شهر ساری از بزرگترین و معروف ترین شهرهای این استان بوده و با توجه به زیبایی های تاریخی و  طبیعی نهفته در این شهر هر ساله گردشگران و مسافران داخلی و خارجی به قصد بازدید ازاین شهر به استان مازندران سفر می کنند. شهر ساری در سال ۱۳۹۶ به عنوان برترین شهر گردشگرپذیر ایران شناخته شد که مقصد بیش از دو میلیون مسافر واقع شده بود.

دریاچه چورت در ساری

سفر به ساری با رزرو بلیط هواپیما اهواز ساری

با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر ساری گردشگران و مسافران می توانند در هر فصل و ایام از سال به این منطقه سفر داشته باشند بدون آنکه از شرایط اقلیمی حاکم در سطح شهر ساری رنج ببرند. این شهر در کوهپایه های رشته کوه های البرز واقع بوده و از دو بخش کوهستانی و دشت تشکیل شده است. ساری با مردمان مهمان نواز و خونگرم خود و غذاهای محلی خوشمزه اش در کنار فرهنگ و عقاید خاص و منحصر به فرد نظر و توجه بسیاری از گردشگران داخلی را به خوب جلب کرده است و در حال حاضر به عنوان بهترین مقاصد تفریحی و گردشگری در ایران شناخته می شود. شما نیز می توانید با در اولویت قرار دادن این شهر تاریخی و قدیمی ایران فرصت بازدید از جاذبه های تاریخی آن و آشنایی با فرهنگ مردم این منطقه را داشته باشید.

فرودگاه ساری

فرودگاه ساری که با نام کامل فرودگاه دشت ناز ساری شناخته می شود از جمله مهمترین و بهترین فرودگاه های شمال کشورمان است که ساخت و احداث این فرودگاه در سال ۱۳۲۶ مطرح و اما پروازهای این فرودگاه در سال ۱۳۷۲ انجام پذیرفت. فرودگاه ناز دشت ساری دو پایانه مجزا برای پروازهای داخلی و خارجی می باشد و از امکانات و خدمات مدرنی برخوردار است که می توان به غرفه های تجاری، بسته بندی بار، شعبه های بانکی، رستوران و غیره اشاره نمود. این فرودگاه با ارتفاع ۱۱ متری از سطح دریا قرار گرفته است و رتبه شانزدهم در تعداد پروازهای کشور را دارد.

 

بهترین زمان سفر به ساری

شهر زیبای ساری با توجه به واقع شدن در منطقه ای منحصر به فرد و برخورداری از کوه، دریا، جنگل و … همواره از شرایط اقلیمی معتدل و مرطوب بهره مند می باشد، تابستان های این شهر مرطوب و ملایم و زمستان های آن سرد و خشک است و می توان گفت این شهر در مقایسه با دیگر شهرهای شمال کشورمان از آب و هوای ملایم تری برخوردار است. با توجه به شرایط اقلیمی حاکم در این شهر می توان بهترین زمان سفر به ساری را فصل بهار و پاییز دانست چرا که در این فصول از سال ورودی گردشگران به شهر در مقایسه با فصل تابستان بسیار پایین بوده و افراد می توانند به دور از هیاهو و شلوغی سفری جذاب و به یاد ماندنی را سپری کنند.

حال نیز با فرا رسیدن فصل پاییز افرادی که فرصت سفر تفریحی در ایام تابستانی نداشته اند می توانند با بستن چمدان های خود شهر دیدنی ساری را در اولویت انتخاب هایشان قرار داده و در شرایط اقلیمی خاص و منحصر به فرد از این منطقه بازدید کنند.

 

طبیعت پائیزی

قیمت بلیط هواپیما اهواز ساری

گردشگران و مسافران می توانند با سفر در ایام سال به شهر ساری از جاذبه های بی نظیری چون  میدان ساعت، خانه کلبادی، سد شهید رجایی، پارک جنگلی شهید زارع و غیره دیدن کنند. قیمت بلیط هواپیما اهواز ساری در فصل پاییز با نرخ بسیار مناسب و ارزانی عرضه می شود در حالی که نرخ قیمت پرواز اهواز ساری در فصل تابستان به صورت قابل توجهی گران می باشد. گردشگران و مسافران قبل از رزرو و خرید بلیت هواپیما اهواز ساری می توانند ابتدا در دیگر وب سایت ها جستجویی داشته و نرخ هزینه ارائه شده بر این پرواز را مشاهده کنند و در این صورت می توانند به ارزان قیمت بودن بلیط هواپیما اهواز ساری در وب سایت های اینترنتی پی ببرند.

پرواز اهواز ساری چارتری

اگر قصد خرید و رزرو بلیط هواپیما اهواز ساری را دارید باید یک الی دو هفته قبل از زمان پرواز خود اقدام نمایید. به دلیل بالا بودن تقاضای خرید و رزرو بلیط هواپیما اهواز ساری امکان اتمام بلیط و پر شدن صندلی هواپیما بسیار بالا می باشد. هم چنین گردشگران برای رزرو بلیط چارتری که قیمت بسیار مناسب و ارزانی را داراست با هزینه های بسیار پایین و مناسب به این شهر زیبا سفر داشته باشند. قیمت بلیط چارتری با توجه به تعداد تقاضا و درخواستی که صورت می پذیرد محاسبه می گردد برای مثال بلیط چارتری در فصل تابستان با توجه به بالا بودن تقاضا گران بوده در حالی که در فصل پاییز این نرخ هزینه به صورت قابل توجهی کاهش می یابد که این امر نشان دهنده کاهش تقاضا می باشد. گردشگران و مسافران می توانند همین الان فرصت را غنیمت شمرده و در فصل پاییز در شرایط اقلیمی بسیار خاص و محبوب از جنگل های زیبای استان مازندران و دریای آرام و آبی خزر دیدن نمایند.

نظرات کاربران