, تورهای اروپاواحد پول اروپا چیست؟
, تورهای اروپایورو


, تورهای اروپافاصله فرودگاه تا مرکز شهر در اروپا چه قدر است؟
, تورهای اروپادر اکثر شهرهای اروپا بین 45 دقیقه تا 1 ساعت با تاکسی می باشد.


, تورهای اروپامقدار بار مجاز برای هر نفر چقدر می باشد؟
, تورهای اروپا30 کیلو گرم که البته بسته به نوع ایرلاین متفاوت می باشد.
نکته: دقت بفرمایید در پروازهای داخلی اروپا اکثر ایرلاین ها شامل بار مجاز نمی باشند و باید بار جداگانه خریداری شود.


, تورهای اروپاآیا آب قابل شرب دارند یا باید از آب معدنی استفاده کرد؟
, تورهای اروپااز آب معدنی باید استفاده کرد.


, تورهای اروپابهترین وسایل نقلیه در اروپا چیست؟
, تورهای اروپاشما می توانید به راحتی از تاکسی، مترو و اتوبوس استفاده کنید.البته قیمت تاکسی کمی گران است و بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده شود. مثلا هزینه ی یک کورس تاکسی از فرودگاه تا هتلی در مرکز شهر تقریبا بین 60 تا 80 یورو می باشد که با توجه به نرخ یورو در ایران، اگر به ریال تبدل کنیم هزینه ی گزافی می شود. بنابراین می توانید از مترو یا اتوبوس و … استفاده کنید. برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز می توانید از بلیط های تک سفره ، چند سفره و یا مدت دار یک هفته ای و … استفاده کنید. نسبت به مدت زمانی که قصد دارید در اروپا بمانید می توانید این بلیط های مدت دار را تهیه کنید تا قیمت آن برایتان مناسب تر شود و خوشبختانه در تمام اروپا نزدیک هر جاذبه ی گردشگری حتما یک ایستگاه مترو یا اتوبوس وجود دارد که شما را به راحتی به این اماکن برسانن البته تورهای شرکت ما گشت هایی را شامل می باشد که با اتوبوس مجهز گردشگری به دیدن این اماکن می روید و در بدو ورود به هر فرد یک کارت مدت دار برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی داده می شود.


, تورهای اروپامراکز خرید در اروپا:
, تورهای اروپااروپا دنیای مد و فشن است و با ورود به اروپا می توانید از بهترین برندهای دنیا به راحتی خرید کنید. مراکز خرید همواره در کل سطح شهرهای اروپا گسترده شده اند و فرقی نمی کند که شما کجای شهر اقامت دارید می توانید به راحتی خود را به مرکز شهرها برسانید و از بهترین مراکز خرید لذت ببرید. البته اگر می خواهید خریدی به صرفه داشته باشید توصیه ما خرید در شهرهایی مانند بوداپست در مجارستان ، بارسلونا در اسپانیا، میلان در ایتالیا و لیسبون در پرتغال است. در این شهرها می توانید خریدهایی با قیمت های مناسبتری انجام دهید.


, تورهای اروپابهترین فصل سفر به اروپا چه زمانی است؟
, تورهای اروپابهتر است برای پاسخ به این سوال ابتدا اروپا را از نظر آب و هوایی به سه بخش تقسیم کنیم. مثلا بخشی را اروپای شرقی و بخشی را اروپای مرکزی و بخشی دیگر را منطقه ی اسکاندیناوی (شمال غربی اروپا شامل سوئد،نروژودانمارک) بنامیم. اروپای شرقی و اروپای مرکزی از ماه می تا اوایل سپتامبر هوا خوب است و هنوز سرما شدید نشده و هوا برای مسافرت مناسب است . اما منطقه اسکاندیناوی منطقه ای سردسیری است و بهترین زمان برای سفر به این منطقه ژوئن تا آگوست است . البته اروپا پاییز و زمستان بسیار زیبایی نیز دارد و به کسانی که از ورزش اسکی لذت می برند حتما توصیه می شود که در زمستان اسکی در رشته کوههای آلپ را از دست ندهند.


, تورهای اروپاساعت ورود و خروج هتل ها در اروپا به چه صورت می باشد؟
, تورهای اروپاچک این هتل ساعت 14:00 و چک اوت هتل ساعت 12:00می باشد.


, تورهای اروپاسیستم برقی اروپا به چه صورت می باشد؟
, تورهای اروپاسیستم برقی در اکثر شهرهای اروپا کاملا به سیستمی که در ایران است شباهت دارد.


, تورهای اروپالباس مناسب سفر به اروپا چیست؟
, تورهای اروپالباسی که شما باید به همراه داشته باشید کاملا به فصل سفر شما مربوط می شود. اگر در فصول سرد به اروپا سفر می کنید حتما لباس های بسیار گرم و کفش مناسب برف همراه خود داشته باشید. در فصول دیگر هم حتما یک عدد بارانی به همراه خود ببرید زیرا در اروپا همیشه امکان بارندگی وجود دارد حتی در فصول گرم و این باعث غافلگیری شما می شود.


 

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی