, پارک گیاه شناسی دندرری سوچی
سوچی
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 47
  • لایک:

همیشه مراقب قولی که به همسرتان میدهید باشید!

سرگئی نیکولایویچ خدکوف، تاجر روسی  با اینکه خود زیاد تمایل به اقامت درسوچی نداشت اما به خاطر قولی که به همسرش داده بود در سال 1892 پنجاه هکتار زمین برای ساخت ویلا به نام همسرش نادژدا خریداری نمود و از آنجا که عاشق گل و گیاه بود و سوچی نیز آب و هوای عالی برای پرورش گیاهان استوایی دارد  شروع به پرورش گیاهان عجیب و غریب از سراسر جهان کرد و تا سال 1917 او بیش از 550 گونه گیاه را از سراسر دنیا جمع آوری کرد. او همچنین مجسمه های فلزی گرانبها و گلدان های نفیسی را از فرانسه خریداری نمود . بدین شکل همسرش به ویلای زیبای خود در سال 1899و او به محیطی مملو از گیاه رسید.

پارک گیاه شناسی دندرری سوچی امروزه یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین پارک ها در جهان است. پارک گیاه شناسی دندرری سوچی در دامنه ای شیب دارواقع شده است و دارای 2 سطح بالایی و پایینی میباشد و خیابانی از وسط آن میگذرد بازدید کنند گان میتوانند به وسیله تلکابینی مستقیما به بالای پارک رفته و قدم زنان در حال پایین آمدن از گونه های گیاهی نادر پارک گیاه شناسی دندرری سوچی دیدن نمایند.

گیاهانی از قفقاز، ژاپن، چین، جنوب و شمال امریکا، آسیا، منطقه مدیترانه، هیمالیا، نیوزیلند، آفریقا، کلیه مناطق نیمه گرمسیری زمین درپارک گیاه شناسی دندرری سوچی یافت میشود. همچنین درختان ماگنولیا، افرا ، بیش از 50 گونه از کاج های مخروطی ، صنوبر، تورا، سرو و … در این پارک به وفور یافت میشود. پوشش گل رز پارک گیاه شناسی دندرری سوچی مثال زدنی است .

این پارک یکی ازپارکهای پربازدید  سوچی مانند پارک ریویرا سوچی میباشد که خود داستانی مجزا دارد و شما در تورسوچی با هواپیمای چارتری ایرلاین ماهان میتوانید از آنها بازدید به عمل آورید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *