, کلیسای مقدس بشارت کازان
روسیه
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 51
  • لایک:

کلیسای مقدس بشارت کازان کلیسایی است که در قلمرو کاخ کرملین کازان قرار دارد و قدیمی ترین ساختمان سنگی میباشد که در پایتخت تاتارستان در سال 1562 و تحت نظارت Ivan Shiryai و Postnik Yakovlev  از معماران کلیسای سنت باسیل مسکو ساخته شده است.

گنبد مرکزی جوانه مانند کلیسای مقدس بشارت کازان در سال 1736 به آن اضافه گردید. کلیسا شکل فعلی خود را در سال 1841بدست آورد. برج ناقوس کلیسای مقدس بشارت کازان در سال 1928 تخریب شد و مقامات قصد داشتند یک سال بعد کلیسا را ​​به کلی از بین ببرند، اما تغییر عقیده دادند و ابتدا آن را به انبار سبزیجات و سپس به آرشیو دولتی تاتارستان مبدل نمودند.

از اواخر دهه 1970 تا اوایل دهه 1980تقریبا مدت 10 سال بازسازی کلیسای مقدس بشارت کازان به طول انجامید و آرشیو دولتی تاتارستان در سال  1997 از آنجا خارج شد .

یکی از متعلقات کلیسای مقدس بشارت کازان، موزه تاریخ آن است که شامل کتاب های قدیمی، نشانه ها ،عکس هایی از نمادهای ارتدکس متعلق به پیش از سال 1917 در کازان، یک نسخه از کالسکه کاترین دوم و عصای Gurius اولین اسقف اعظم کازان میباشد.

در سفر خود به کازان با تور کازان آژانس دلتابان به کاخ کرملین کازان بروید و از نزدیک شاهد کلیسای مقدس بشارت کازان این بنای زیبای سفید رنگ باشید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور کازان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور کازان

نویسنده:فریور خوش اتکال

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *