بهترین زمان برای سفر به کانادا

زمان سفر کانادا-دیدنی های تور کانادا گردشگری پاییز گردشگری تابستان

افرادی که تمایل دارند به کشور کانادا سفر کنند می­توانند در تمام طول سال از زیبایی­ های این کشور برخوردار شوند. البته فصل تابستان برای اکثر افراد محبوب­تر است و اغلب گردشگرانی که قصد سفر به کانادا را دارند این فصل را انتخاب می­کنند. ماه­های ژوئیه و آگوست پربازدیدترین زمان برای سفر به کانادا محسوب می­شود اما هزینه حمل ­ونقل در این فصل بیشتر از زمان­های دیگر خواهد بود.

تابستان

آب­ وهوایی که کانادا در طول تابستان با آن مواجه می­شود باتوجه به شهرهای مختلف این کشور متفاوت خواهد بود. شهرهای شمالی در این فصل دارای آب ­وهوای خنک ­تر بوده و اکثر مسافران این مناطق را برای استراحت و اقامت خود انتخاب می­کنند. البته برخورداری از جاذبه­ های گردشگری و آفتاب گرم کانادا در طول تابستان باعث شده برخی از گردشگران نیز مناطق جنوبی این کشور را انتخاب کنند.

کانادا

زمستان

در فصل زمستان نیز گردشگران بسیاری وارد کانادا می­شوند که بیشتر آن­ها با هدف تماشای هتل یخی کبک این کشور را درنظر می­گیرند. البته در این فصل ورزش­های زمستانی مختلفی نیز در کانادا انجام می­شود و بسیاری از گردشگران در پیست­های اسکی به ورزش مشغول می­شوند. به همین دلیل می­توان گفت این فصل نیز گردشگران بسیاری را به سمت کانادا می­کشاند اما افراد باید به وضعیت آب ­وهوایی کانادا در زمستان توجه داشته باشند. میانگین دما در فصل زمستان به زیر صفر می­رسد که این مسئله موجب شده این فصل گزینه مناسبی برای سفر به کانادا شناخته نمی­شود.

پائیز

از دیگر زمان­هایی که برای سفر به کانادا توصیه می­شود فصل پائیز است. در این فصل آب ­وهوای کانادا کمی رو به سردی می­رود اما قابل تحمل­تر است. در این فصل مسافران کمتری وارد کانادا می­شوند که این موضوع باعث می­شود قیمت­ها نیز به میزان قابل ملاحظه­ ای کاهش پیدا کند. تغییر رنگی که بر روی شاخ و برگ درختان ایجاد می­شود منظره زیبایی را برای این کشور ایجاد می­کند و افراد می­توانند تعطیلات خود را در کنار زیبایی طبیعت سپری کنند.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *