, راهنمای انتخاب بهترین سواحل در سوچی
سوچی
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 56
  • لایک:

بی شک بزرگترین برگ برنده سوچی، سواحل آن است. خط ساحلی سوچی بیش از 150 کیلومتر در امتداد دریای سیاه است. پس لازم است بدانیم کدام منطقه و ساحل بهتر و مناسب تر است. بسیاری از سواحل سوچی خصوصی هستند و برای ورود بلیت می فروشند، اما سواحل دیگری هستند که بدون نیاز به خرید بلیت می توانید از آنها بهره ببرید. خود را برای تور تابستانی سوچی آماده کنید.

The Swissôtel Resort: ساحلی خصوصی و جذابی است که یک استخر لوکس هم دارد. این مجتمع ساحلی آرام است و ازدحام جمعیت ندارد.

Alder Beaches: در مرکز شهر سوچی، سواحل آلدر وجود دارند. این سواحل سایبان، اتاقک و یا کافه و اینترنت ندارند. فقط خط ساحلی کوچک و سنگی وجود دارد که بسیار ساکت و دنج است.

Riviera:محبوب ترین و معروف ترین ساحل سوچی ساحل ریویرا است. مردم محلی و گردشگران می توانند در این ساحل روی ماسه و شن والیبال بازی کنند. طرفداران غواصی هم می توانند از دریا استفاده کنند. در نهایت یک غذای خوشمزه را کنار ساحل نوش جان کنند.

Central sochi beach:سواحل مرکزی سوچی بسیار مورد توجه کودکان است. آب دریا در این قسمت کم عمق و موج ها کم هستند و این امکان را به بچه ها می دهد که شنا کنند.

Olympic beach:ساحل المپیک در سال 2014 برای المپیک زمستانی طراحی شد، دسترسی به آن رایگان است، البته برای سونا و چترها باید اجاره پرداخت کرد. غریق نجات ها نیز همواره در حال گشت زنی هستند.

جهت اطلاع از قیمت های تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:نیلوفر شاندیز

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *