بررسی کوتاه پارک ابی سرپوشیده مینسک

در کشور بلاروس مکان های گردشگری و تفریحی متعددی به چشم می خورند که یکی از آنها پارک آبی سرپوشیده مینسک می باشد. این شهر که پایتخت بلاروس است هر روزه از توریست و گردشگران متعددی میزبانی می کند که فرسنگ ها را پیموده اند تا خود را به بزرگترین پارک آبی این شهر برسانند. در این پارک آبی تفریحات متعددی وجود دارد که می توان به سرسره های کوچک و بزرگ آن اشاره کرد. در کنار این سرسره ها نباید از استخرهای روباز و سرپوشیده این مجموعه غافل شد. سالن های ورزشی مانند فیتنس نیز در این پارک آبی به چشم می خورند که جزء امکانات ورزشی آن محسوب می شوند. در این پارک رستوران و کافه نیز در دسترس می باشد تا مراجعه کنندگان در آسایش و آرامش کامل به تفریح بپردازند. حمام و سونای خشک و همچنین اتاق ماساژ نیز از دیگر امکانات این مجموعه می باشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

پارک آبی سرپوشیده مینسک
بلاروس کشوری است که به دلیل جذابیت های تفریحی و طبیعی توریست و گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. این کشور از مکان های تفریحی متعددی برخوردار است که هر کدام برای مسافران این کشور از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار هستند. از مهمترین شهرهای توریستی بلاروس می توان نام پایتخت آن یعنی مینسک را عنوان کرد. در این شهر مکان های گردشگری مختلفی به چشم می خورد که یکی از مهیج ترین آنها پارک آبی سرپوشیده می باشد.

 این پارک یک روز هیجان انگیز را برای مراجعه کنندگان خود به ارمغان خواهد آورد. پارک آبی سرپوشیده مینسک برای یک تفریح خانوادگی گزینه ایده آلی خواهد بود چرا که مجموعه ای از تفریحات آبی در این پارک فراهم شده است. اگر گرمای تابستان طاقت شما را بریده است، توصیه می کنیم در سفر به بلاروس حتما تفریح در پارک آبی مینسک را انتخاب نمایید. اگر با ما همچنان همراه باشید بیشتر درباره این مکان تفریحی و گردشگری اطلاعات کسب خواهید کرد.

موقعیت مکانی پارک آبی سرپوشیده مینسک بلاروس
در پایتخت کشور بلاروس یعنی شهر زیبای مینسک پارک های آبی متعددی به چشم می خورند که انتخاب را برای توریست و گردشگران راحت تر می کنند. یکی از مهمترین گزینه ها برای یک انتخاب درست، توجه به موقعیت مکانی اینگونه از مکان های تفریحی است. پارک آبی سرپوشیده مینسک نیز از این گزینه مستثنی نیست. برای مراجعه به این پارک آبی کار چندان سختی پیش رو نخواهید داشت.

دسترسی به این مکان تفریحی کار راحتی است چرا که در بخش مهم شهر مینسک جای گرفته است. موقعیت مکانی ایده آل این پارک باعث شده است که افراد بسیاری برای رفتن به آن راغب باشند. این پارک آبی در مرکز شهر قرار گرفته است و از طرق مختلف می توان خود را به آنجا رساند. بزرگترین پارک آبی پایتخت بلاروس لقب این مکان تفریحی و گردشگری است.

پارک آبی سرپوشیده مینسک از بزرگترین پارک های آبی
همانطور که در بخش قبلی نیز عنوان نمودیم در پایتخت بلاروس یعنی مینسک پارک های آبی متعددی وجود دارند که هر کدام لحظات مهیجی را برای مراجعه کنندگان خود فراهم می کنند. در میان آنها پارک های آبی مانند آکواپارک نیز به چشم می خورد که در کنار پارک سرپوشیده این شهر انتخاب مناسبی است.

 نکته مهم در رابطه با پارک آبی سرپوشیده مینسک مساحت و ابعاد آن است که نظر افراد بسیاری را به خود جلب می کند. این میزان مساحت باعث شده است که آن را بزرگترین پارک آبی این شهر بخوانند. مسلما امکانات تفریحی متعددی در این پارک سرپوشیده برای توریست ها و حتی اهالی مینسک فراهم شده است که تنها در سفر به بلاروس می توان از آنها لذت برد.

سرسره های پارک آبی بلاروس
یکی از مهمترین تفریحات آبی در پارک آبی سرپوشیده مینسک سرسره های کوچک و بزرگی است که برای سنین مختلف و در گوشه و کنار آن طراحی و جاسازی شده اند. این پارک برای کسانی که به دنبال هیجان هستند گزینه ایده آلی است چرا که می توانند آدرنالین بدن خود را با سر خوردن بر روی این سرسره ها افزایش دهند.

سرسره های آبی اغلب به صورت سرپوشیده می باشند که مانند تونلی پر پیچ و خم لحظات سرگرم کننده ای را برای مراجعه کنندگان این پارک فراهم می کنند. نکته مهم در رابطه با این پارک این موضوع است که برای سنین مختلف وسایل بازی متعددی در نظر گرفته شده است. امکانات و تفریحات دیگری نیز در این پارک به چشم می خورند که تنها با مراجعه به آن می توانید از سپری کردن اوقات مفرح خود در کنار آنها لذت ببرید.

امکانات در این پارک آبی
در پارک آبی سرپوشیده مینسک بلاروس امکانات متعددی به چشم می خورد. از سرسره های کوچک و بزرگ گرفته تا سالن های ورزشی که هر کدام برای رفاه حال مسافران این شهر در نظر گرفته شده اند. یکی از امکانات ورزشی این مجموعه سالن فیتنس می باشد. اغلب مراجعه کنندگان به این سالن علاقه مندان به ورزش می باشند. اگر شما نیز خود را ورزشکار می دانید در سفر به پارک آبی سرپوشیده مینسک می توانید با یک تیر دو نشان را هدف بگیرید. هم از تفریحات آبی متعدد آن لذت ببرید و هم به سالن های ورزشی آن مراجعه نمایید. استخرهای سرپوشیده و روباز نیز در این پارک طراحی شده اند که می توانید در فصول مختلف سال به آنها مراجعه نمایید. در سفر به بلاروس به هیچ عنوان از تفریحات آبی و ورزشی پارک سرپوشیده مینسک غافل نشوید.

دیگر تفریحات پارک آبی مینسک
در این پارک آبی بلاروس تفریحات آبی و امکانات دیگری نیز برنامه ریزی شده اند که در این بخش به برخی از آنها خواهیم پرداخت. یکی از این تفریحات حمام و سونای خشک می باشد. بعد از ساعت ها تفریح در این پارک می توانید از این حمام خشک برای رسیدن به آسایش و آرامش جسمی و روحی خود استفاده نمایید.

 در کنار اینگونه از امکانات نمی توان از اتاق های ماساژ این پارک آبی غافل شد. در این مجموعه برای افرادی که نیاز به ماساژ دارند اینگونه از امکانات نیز در نظر گرفته شده است. از امکانات دیگر می توان به وجود رستوران و کافه در این پارک اشاره کرد. اگر تصمیم خود را برای رفتن به پارک آبی مینسک گرفته اید می توانید همه روزه از ساعت 9 تا 11 شب خود را به این مجموعه تفریحی برسانید.

0

بعضی از اطلاعات مهم درباره پارک ابی سرپوشیده مینسک

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی

مجله آنلاین دلتابان

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری دلتابان

 • پارک بوئن رتیرو مادرید

  پارک بوئن رتیرو در شهر مادرید اسپانیا

  پارک بوئن رتیرو مادرید اسپانیا از جمله مکان‌های عمومی برای اجراهای مشهور شهر و دیگر نمایش‌هایی بوده که از گذشته تا به حال انجام می‌شده‌اند. این پارک با زیبایی‌هایی که دارد، چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. اگر شما هم قصد سفر و خرید تور مادرید را دارید، بازدید از پارک بوئن رتیرو […]

 • بهترین شهرهای فرودگاهی در جهان

  بهترین شهرهای فرودگاهی در جهان

  شهرهای فرودگاهی، واژه‌ای که این روزها بیشتر در بین مسافران رد و بدل می‌شود که از اهمیت زیادی نیز برخوردار است. به طور کلی، امروزه فرودگاه‌ها فقط مکانی برای نشست و برخواست هواپیماها نیستند بلکه رفته رفته به محلی که بیشتر به یک شهر شبیه است تبدیل شده اند. شهرهای فرودگاهی همیشه به عنوان یکی […]

 • هزینه حمل حیوانات با هواپیما

  حمل حیوانات خانگی با هواپیما

  همیشه یکی از مهمترین دغدغه‌های کسانی که حیوان خانگی دارند این است که در سفرهای هوایی، حیوان خود را به همراه ببرند. باید بدانید که روند حمل حیوان خانگی در سفرهای هوایی، کاری نسبتا پیچیده و زمان بر است. برای همین ما می‌خواهیم در این مقاله به چگونگی و شرایط حمل حیوانات خانگی با هواپیما […]

 • شهر مادرید اسپانیا

  راهنمای سفر به شهر مادرید

  شهر مادرید اسپانیا به خاطر شگفتی‌ها و زیبایی‌های خاص و منحصر به فردش، بین گردشگران جهان دارای محبوبیت ویژه‌ای است. فوتبال، تاریخ، فرهنگ و موسیقی از جمله جذابیت‌های این شهر سرزنده می‌باشد. این شهر مهم‌ترین مرکز فرهنگی، سیاسی و هنری اسپانیا بوده و دارای خیابان‌ها، میادین و بناهای بسیار زیبایی است. همچنین در شهر مادرید، […]

 • آکواریوم زیبای آنتالیا

  آکواریوم آنتالیا، اقیانوسی در دل زمین

  همیشه دیدن آبزیان ناشناخته و عجیب و غریب، برای همه ی مردم دنیا هیجان انگیز و جالب بوده است. برای همین، آکواریوم آنتالیا ساخته شده تا کودکان و بزرگسالان بتوانند به راحتی آبزیان حیرت انگیز کف اقیانوس ها را ببینند. همچنین این آکواریوم یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا بوده که سالانه مردم […]

 • بهترین محله های بارسلونا

  بهترین محله های بارسلونا

  بسیاری از افرادی که در تور اسپانیا شرکت می کنند مایل هستند بهترین محله های بارسلونا را از نزدیک مشاهده نمایند. در واقع باید بدانید بارسلونا یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای اسپانیا به شمار می رود و بسیاری از افراد مشهور دنیا در این شهر زندگی می کنند. این شهر بسیار مدرن است […]

 • دهکده جهانی دبی و جذابیت های آن

  بسیاری از افرادی که با تور دبی سفر می کنند مایل هستند که بهترین جاذبه های دبی را از نزدیک مشاهده نمایند. یکی از زیباترین این جاذبه ها دهکده جهانی دبی می باشد و هر ساله تعداد بازدید کنندگان آن رو به افزایش است. ایرانیان نیز طرفدار گشت و گذار در این منطقه گردشگری هستند […]