بررسی کوتاه پارک ابی سرپوشیده مینسک

در کشور بلاروس مکان های گردشگری و تفریحی متعددی به چشم می خورند که یکی از آنها پارک آبی سرپوشیده مینسک می باشد. این شهر که پایتخت بلاروس است هر روزه از توریست و گردشگران متعددی میزبانی می کند که فرسنگ ها را پیموده اند تا خود را به بزرگترین پارک آبی این شهر برسانند. در این پارک آبی تفریحات متعددی وجود دارد که می توان به سرسره های کوچک و بزرگ آن اشاره کرد. در کنار این سرسره ها نباید از استخرهای روباز و سرپوشیده این مجموعه غافل شد. سالن های ورزشی مانند فیتنس نیز در این پارک آبی به چشم می خورند که جزء امکانات ورزشی آن محسوب می شوند. در این پارک رستوران و کافه نیز در دسترس می باشد تا مراجعه کنندگان در آسایش و آرامش کامل به تفریح بپردازند. حمام و سونای خشک و همچنین اتاق ماساژ نیز از دیگر امکانات این مجموعه می باشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

پارک آبی سرپوشیده مینسک
بلاروس کشوری است که به دلیل جذابیت های تفریحی و طبیعی توریست و گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. این کشور از مکان های تفریحی متعددی برخوردار است که هر کدام برای مسافران این کشور از جذابیت های منحصر به فردی برخوردار هستند. از مهمترین شهرهای توریستی بلاروس می توان نام پایتخت آن یعنی مینسک را عنوان کرد. در این شهر مکان های گردشگری مختلفی به چشم می خورد که یکی از مهیج ترین آنها پارک آبی سرپوشیده می باشد.

 این پارک یک روز هیجان انگیز را برای مراجعه کنندگان خود به ارمغان خواهد آورد. پارک آبی سرپوشیده مینسک برای یک تفریح خانوادگی گزینه ایده آلی خواهد بود چرا که مجموعه ای از تفریحات آبی در این پارک فراهم شده است. اگر گرمای تابستان طاقت شما را بریده است، توصیه می کنیم در سفر به بلاروس حتما تفریح در پارک آبی مینسک را انتخاب نمایید. اگر با ما همچنان همراه باشید بیشتر درباره این مکان تفریحی و گردشگری اطلاعات کسب خواهید کرد.

موقعیت مکانی پارک آبی سرپوشیده مینسک بلاروس
در پایتخت کشور بلاروس یعنی شهر زیبای مینسک پارک های آبی متعددی به چشم می خورند که انتخاب را برای توریست و گردشگران راحت تر می کنند. یکی از مهمترین گزینه ها برای یک انتخاب درست، توجه به موقعیت مکانی اینگونه از مکان های تفریحی است. پارک آبی سرپوشیده مینسک نیز از این گزینه مستثنی نیست. برای مراجعه به این پارک آبی کار چندان سختی پیش رو نخواهید داشت.

دسترسی به این مکان تفریحی کار راحتی است چرا که در بخش مهم شهر مینسک جای گرفته است. موقعیت مکانی ایده آل این پارک باعث شده است که افراد بسیاری برای رفتن به آن راغب باشند. این پارک آبی در مرکز شهر قرار گرفته است و از طرق مختلف می توان خود را به آنجا رساند. بزرگترین پارک آبی پایتخت بلاروس لقب این مکان تفریحی و گردشگری است.

پارک آبی سرپوشیده مینسک از بزرگترین پارک های آبی
همانطور که در بخش قبلی نیز عنوان نمودیم در پایتخت بلاروس یعنی مینسک پارک های آبی متعددی وجود دارند که هر کدام لحظات مهیجی را برای مراجعه کنندگان خود فراهم می کنند. در میان آنها پارک های آبی مانند آکواپارک نیز به چشم می خورد که در کنار پارک سرپوشیده این شهر انتخاب مناسبی است.

 نکته مهم در رابطه با پارک آبی سرپوشیده مینسک مساحت و ابعاد آن است که نظر افراد بسیاری را به خود جلب می کند. این میزان مساحت باعث شده است که آن را بزرگترین پارک آبی این شهر بخوانند. مسلما امکانات تفریحی متعددی در این پارک سرپوشیده برای توریست ها و حتی اهالی مینسک فراهم شده است که تنها در سفر به بلاروس می توان از آنها لذت برد.

سرسره های پارک آبی بلاروس
یکی از مهمترین تفریحات آبی در پارک آبی سرپوشیده مینسک سرسره های کوچک و بزرگی است که برای سنین مختلف و در گوشه و کنار آن طراحی و جاسازی شده اند. این پارک برای کسانی که به دنبال هیجان هستند گزینه ایده آلی است چرا که می توانند آدرنالین بدن خود را با سر خوردن بر روی این سرسره ها افزایش دهند.

سرسره های آبی اغلب به صورت سرپوشیده می باشند که مانند تونلی پر پیچ و خم لحظات سرگرم کننده ای را برای مراجعه کنندگان این پارک فراهم می کنند. نکته مهم در رابطه با این پارک این موضوع است که برای سنین مختلف وسایل بازی متعددی در نظر گرفته شده است. امکانات و تفریحات دیگری نیز در این پارک به چشم می خورند که تنها با مراجعه به آن می توانید از سپری کردن اوقات مفرح خود در کنار آنها لذت ببرید.

امکانات در این پارک آبی
در پارک آبی سرپوشیده مینسک بلاروس امکانات متعددی به چشم می خورد. از سرسره های کوچک و بزرگ گرفته تا سالن های ورزشی که هر کدام برای رفاه حال مسافران این شهر در نظر گرفته شده اند. یکی از امکانات ورزشی این مجموعه سالن فیتنس می باشد. اغلب مراجعه کنندگان به این سالن علاقه مندان به ورزش می باشند. اگر شما نیز خود را ورزشکار می دانید در سفر به پارک آبی سرپوشیده مینسک می توانید با یک تیر دو نشان را هدف بگیرید. هم از تفریحات آبی متعدد آن لذت ببرید و هم به سالن های ورزشی آن مراجعه نمایید. استخرهای سرپوشیده و روباز نیز در این پارک طراحی شده اند که می توانید در فصول مختلف سال به آنها مراجعه نمایید. در سفر به بلاروس به هیچ عنوان از تفریحات آبی و ورزشی پارک سرپوشیده مینسک غافل نشوید.

دیگر تفریحات پارک آبی مینسک
در این پارک آبی بلاروس تفریحات آبی و امکانات دیگری نیز برنامه ریزی شده اند که در این بخش به برخی از آنها خواهیم پرداخت. یکی از این تفریحات حمام و سونای خشک می باشد. بعد از ساعت ها تفریح در این پارک می توانید از این حمام خشک برای رسیدن به آسایش و آرامش جسمی و روحی خود استفاده نمایید.

 در کنار اینگونه از امکانات نمی توان از اتاق های ماساژ این پارک آبی غافل شد. در این مجموعه برای افرادی که نیاز به ماساژ دارند اینگونه از امکانات نیز در نظر گرفته شده است. از امکانات دیگر می توان به وجود رستوران و کافه در این پارک اشاره کرد. اگر تصمیم خود را برای رفتن به پارک آبی مینسک گرفته اید می توانید همه روزه از ساعت 9 تا 11 شب خود را به این مجموعه تفریحی برسانید.

0

بعضی از اطلاعات مهم درباره پارک ابی سرپوشیده مینسک

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی

مجله آنلاین دلتابان

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری دلتابان

 • معرفی بهترین محله استانبول

  بهترین محله استانبول بهترین محله استانبول نقش بسزایی در آرامش زندگی شما خواهد داشت. شهر استانبول بزرگترین شهر ترکیه محسوب می شود و سالانه گردشگران زیادی با تور ارزان ترکیه به ترکیه سفر کرده و از جاذبه های آن دیدن میکنند. استانبول شامل دو بخش اروپایی و آسیایی است. از طرفی آثار تاریخی و گردشگری […]

 • چشمه های آبگرم ترکیه

  جاذبه های طبیعی ترکیه چشمه های آبگرم ترکیه یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه محسوب می شود. این چشمه ها خاصیت درمانی دارند. شاید بد نباشد بدانید که خاصیت درمانی آن به عوامل مختلفی از قبیل درجه حرارت، خواص فیزیکی، خواص شیمیایی و گازهای مختلف رادیواکتیویته آب بستگی دارد. چشمه آبگرم علاوه بر تفریح، گردش […]

 • سرمایه گذاری در ترکیه

  درباره ترکیه ترکیه کشوری زیبا و مکانی عالی برای سرمایه گذاری است. این روزها ایرانی های متعددی برای خرید ملک به این کشور می روند و نتایج خوبی دریافت کرده اند. سرمایه گذاری در ترکیه یکی از بهترین راه هایی است که می توانید در این کشور بمانید و اقامت داشته باشید. اگر جز آن […]

 • معرفی ارزان ترین هتل های استانبول

  ارزان ترین هتل های استانبول

  ارزان ترین هتل های استانبول ارزان ترین هتل های استانبول به گردشگران این امکان را می دهد تا در هزینه های سفر خود صرفه جویی کرده و موقعیت بیشتری برای گشت و گذار مکان های تفریحی و مراکز خرید داشته باشند. استانبول یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شهرهای ترکیه است. قسطنطنیه یا استانبول هر […]

 • بهترین جاذبه های تفریحی آنکارا

  جاذبه های آنکارا هدف از مسافرت رفتن گشت و گذار و جستجو در مکان های تفریحی میباشد.  در مسافرت به شهر ها و کشور های مختلف باید به دنبال شناسایی مکان ها و بهترین جاذبه های تفریحی بود. انکارا یکی از شهرهایی میباشد که طرفداران زیادی دارد و همه ساله مسافران فراوانی برای تماشای مکان […]

 • معرفی شهرهای ساحلی ترکیه

  [hbfi ساحلی ترکیه جاذبه های بکر تور ترکیه، یکی از دلایل انتخاب گردشگرهای کشورهای مختلف، خصوصاً ایران است. شهرهای ساحلی ترکیه با چشم انداز زیبایی که دارد، توانسته است در سالیان دراز، تورهای بسیاری را به سمت خود جذب کند، طوری که نسبت به کشورهای اروپایی از استقبال بیشتری برخوردار بوده است     آنتالیا […]

 • موزه توهمات دبی

  موزه توهمات دبی

  موزه توهمات دبی موزه توهمات دبی واقعیت به همراه توهم را در شما ایجاد خواهد کرد. این موزه به دلیل جدید بودن باعث جذب گردشگران به دبی شده است. به جرات می توان گفت این موزه یک جاذبه گردشگری چالش برانگیز و متفاوت نسبت به سایر جاذبه های گردشگری می باشد. بد نیست بدانید که […]