, پارک آبی آمفبیوس سوچی
سوچی
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 51
  • لایک:

پارک آبی آمفبیوس سوچی تنها پارک آبی میباشد که در ناحیه مرکزی ساحلی در منطقه آدلر در سوچی قرار دارد. پارک آبی آمفبیوس سوچی بخشی از هتل وسنا میباشد که به طور جداگانه نیز برای استفاده عموم در نظر گرفته شده است .

از ویژگیهای برجسته پارک آبی آمفبیوس سوچی میتوان به یک استخر بزرگ که هفت سرسره با شیبها و درجه سختیهای مختلف به آن سرازیر میباشد و در کل 16 وسیله تفریحی مختلف ، چندین استخر و زمین بازی کودکان اشاره نمود.

نکته قابل توجه اینکه از ساعت 6 بعد از ظهر به مدت 1 ساعت ورود به کلیه استخر ها به علت زمان فنی برای انجام اعمال لازم برای احیا مجدد و بهینه سازی راندمان ممنوع میباشد . این پارک معمولا در فصل تابستان از ساعت 10 صبح تا 10.5 شب به روی دوستداران ورزشهای آبی باز میباشد.

آوردن خوراک به پارک آبی آمفبیوس سوچی مانند بیشتر مکان های تفریحی ممنوع میباشد و بدین منظور چندین کافه وجود دارد که در آن شما می توانید یک میان وعده یا بستنی خریده و میل کنید.

پارک آبی آمفبیوس سوچی دارای ورودیهای مختلف بسته به سن و بازه زمانی استفاده از آن دارا میباشد. در این مکان جایی برای نگاهداری اشیا با ارزش تعبیه شده است هر چند توصیه میشود حتی الامکان از بهمراه داشتن اشیا غیر ضروری به مکانهای تفریحی پرهیز نمایید.

در سفر تابستانی خود به سوچی با تور سوچی آژانس دلتابان که توسط ایرلاین ماهان صورت می پذیرد از این مکان دیدن کنید و روزی مفرح را برای خود رقم بزنید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:فریور خوش اتکال

 

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *