سوچی

موزه یادبود ادبی نیکولای استروفسکی در کنار خانه های خصوصی در خیابان Pavla Korchagina در سوچی قراردارد که محل زندگی نویسنده ای به نام  نیکولای استروفسکی بود.

اکنون موزه یادبود ادبی نیکولای استروفسکی خانه رمان استروسکی “How the Steel Was Tempered” میباشد که از آثار کلاسیک رئالیستی شوروی است. استروسکی که در جنگ داخلی 1922-1918 جنگیده بود، در اتحاد جماهیر شوروی بسیار محبوب بود.

حکومت شوروی این خانه را که اکنون موزه یادبود ادبی نیکولای استروفسکی در آن دایر میباشد را برای نیکلای  استروفسکی در سال 1935 ساخت.

متاسفانه نیکلای در سن 24 سالگی مریض و بستری شد و تنها در حدود 6 ماه در خانه جدید خود زندگی کرد.

موزه یادبود ادبی نیکولای استروفسکی در سال 1937 پس از مرگش تاسیس شد. کارکنان موزه علاوه بر حفظ کلیه اشیا خانه در جای قبلی خود در آن دوران تلاش خود را برای حفظ حس و حال  شرایط جوی مطابق با آن زمان به نحو احسنت انجام داده اند.

یک ساختمان جدید دو طبقه که  بخش ادبی موزه را شامل میشود در کنار موزه یادبود ادبی نیکولای استروفسکی در سال 1956 احداث شد.

موزه یادبود ادبی نیکولای استروفسکی در حال حاضر محلی برای برگزاری نمایشگاه های مختلفی مثل ادبیات، هنر ، صنایع محلی و دستی است. موزه ارائه می دهد.

دوستداران تاریخ و ادبیات میتوانند در سفر خود به سوچی با تور سوچی آژانس دلتابان که توسط ایرلاین ماهان صورت میگیرد به موزه یادبود ادبی نیکولای استروفسکی سوچی سری بزنند و خود را دقایقی به تاریخ بسپارند.

جهت اطلاع از قیمت های تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:فریور خوش اتکال

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *