, بلیط هواپیما داخلیچه پروازهایی در مسیرهای داخلی وجود دارد؟  
, بلیط هواپیما داخلیجهت اطلاع از نازلترین قیمت پروازهای داخلی در 15 روز آینده به صفحه اصلی سایت، بخش ارزان ترین بلیط هواپیما مراجعه نمایید.


, بلیط هواپیما داخلینرخ جرایم استرداد ایرلاین ها به چه شکل است؟ و کم ترین نرخ جریمه استرداد متعلق به کدام ایرلاین است؟
, بلیط هواپیما داخلیبا توجه به متغیر بودن نرخ  ایرلاین ها در کلاس های پروازی مختلف، جرایم استرداد هر کلاس نرخی متفاوت می باشد برای اطلاع از جزئیات جرایم استرداد به لینک زیر            مراجعه نمایید.
  جدول استرداد پروازهای داخلی


, بلیط هواپیما داخلی کلاس نرخی پرواز به چه معناست و تفاوت بین اکونومی و بیزنس در چیست؟
, بلیط هواپیما داخلیکلاس نرخی پرواز به معنای نرخ های متفاوت بین صندلی های اکونومی و بیزنس می باشد که با توجه به سیاست های نرخ گذاری ایرلاین متفاوت است. در پروازهای          بیزنس کلاس خدمات متنوع و بیشتری طبق تعهدات ایرلاین به مسافر صورت می گیرد و براین اساس قیمت بیزنس از اکونومی بیشتر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبان فروش تماس حاصل نمایید.


, بلیط هواپیما داخلیامکان تغییر تاریخ در پروازهای داخلی وجود دارد؟
, بلیط هواپیما داخلیبله. در صورت تقبل جریمه ای که در جدول استرداد به آن اشاره شده است، امکان پذیر می باشد. برای اطلاع از جزئیات جرایم استرداد به جدول استرداد، مراجعه نمایید.


, بلیط هواپیما داخلیآیا ترانسفر رایگان در پروازهای داخلی وجود دارد؟
, بلیط هواپیما داخلیخیر درصورت خرید بلیط هواپیما، ترانسفر رایگان وجود ندارد اما برخی از تورهای داخلی شامل خدمات رایگان ترانسفر می باشد مانند هتل پارمیدا و هتل هلیا کیش.


, بلیط هواپیما داخلیکدام پروازها قابلیت حمل حیوان زنده را ندارند؟
, بلیط هواپیما داخلی
به صورت کلی هواپیماهایی که دارای سیستم تهویه هوا در قسمت بار(cargo) نمی باشند، مجاز به حمل حیوانات زنده نبوده ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا  با پشتیبان فروش تماس حاصل نمایید.


, بلیط هواپیما داخلیبهترین زمان خرید پروازهای تایم پیک (اعیاد، مناسبت ها و تعطیلات رسمی) چه تاریخی می باشد؟
, بلیط هواپیما داخلی
با توجه به آنلاین بودن سیستم رزرواسیون، قیمت پروازها نوسان دارد اما لازم به ذکر است که نرخ های موجود در سیستم رزرواسیون آنلاین دلتابان، در تمامی ایام سال مناسب می باشند.


, بلیط هواپیما داخلینحوه کنسل نمودن پروازهای داخلی برروی سیستم به چه صورت است؟
, بلیط هواپیما داخلیپس از مشاهده جدول جرایم استرداد و اطلاع از کلاس نرخی پرواز که در بلیط پرواز درج شده است به قسمت پیگیری و استرداد مراجعه نموده و بعد از وارد کردن شماره پیگیری (رفرنس پرواز)، ثبت درخواست خود را انجام دهید.
جهت راهنمای استرداد بلیط هواپیما برروی لینک زیر کلیک نمایید.
راهنمای استرداد بلیط هواپیما


, بلیط هواپیما داخلینحوه صدور بلیط برای سنین مختلف (بزرگسال، کودک و خردسال) به چه شکل می باشد و چه سنینی شامل نرخ کودک و نوزاد می باشد؟
, بلیط هواپیما داخلی
پس از انتخاب مسیر پروازی در سایت، در قسمت تعداد مسافر محدوده سنی مسافران خود را انتخاب کرده و نسبت بلیط خود اقدام نمایید. شایان ذکر است در پروازهای داخلی مسافر زیر 12 سال کودک، مسافر زیر 2 سال، نوزاد محسوب می گردد.


, بلیط هواپیما داخلیمبلغ استردادی بلیط پس از کنسلی چه زمانی به حساب مسافر برمی گردد؟
, بلیط هواپیما داخلیپس از کنسلی بلیط و تایید آن توسط ایرلاین، مبلغ عودتی به مسافر ظرف 24 تا 72 ساعت به حساب کارتی که از آن خرید نموده است استرداد می گردد.


, بلیط هواپیما داخلیآیا خرید پرواز به صورت رفت و برگشت به صرفه تر از خرید پرواز یکطرفه می باشد؟
, بلیط هواپیما داخلی
در پروازهای داخلی، خیر. اما در پروازهای خارجی، با توجه به قوانین فروش ایرلاین این نرخ متغیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبان فروش دلتابان تماس حاصل نمایید.


, بلیط هواپیما داخلیشماره پیگیری بلیط در کدام قسمت بلیط درج می گردد؟
, بلیط هواپیما داخلی
شماره پیگیری بلیط بالای بلیط، سمت چپ و راست قرار می گیرد.


, بلیط هواپیما داخلیآیا می توان پروازی را به صورت موقت رزرو نمود؟
, بلیط هواپیما داخلی
با توجه به آنلاین بودن و صدور آنی بلیط در سیستم رزرواسیون دلتابان، این امکان وجود ندارد، شایان ذکر است یکی از معایب سیستم های آفلاین، تغییر نرخ پس از رزرو نمودن و به دنبال آن نارضایتی مسافر را به همراه دارد، که ما این مشکل را در سیستم آنلاین خود مرتفع کرده ایم.


, بلیط هواپیما داخلیمیزان بار نوزاد و بارکودک در پروازهای خارجی چه مقدار است؟
, بلیط هواپیما داخلی
این مقدار بسته به ایرلاین مورد نظر و مسیر مورد نظر متغیر می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبان فروش تماس حاصل نمایید.


 

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی