مسافران گرانقدر دلتابان

ما می خواهیم چندین مورد از اقدامات محافظتی که در هتل های جمیرا در سراسر جهان انجام شده است را با شما به اشتراک بگذاریم که به طور جدی با هدف حفظ امنیت مسافران و کارمندان جمیرا انجام می شود.

هتل های زنجیره ای جمیرا همکاری خودش رو با دو غول صنعت بهداشت و ایمنی جهان به نام Bureau Veritas و Ecolab شروع کرده که باید شیوه های بهداشت هتل ها را در طول سفر مسافران ممیزی کنند تا از رعایت بالاترین استانداردها و برآورده کردن نیازها در شرایط فعلی استفاده کنند.

مسافران با اقامت در هتل های جمیرا النسیم ، جمیرا القصر ، جمیرا دارالمصیاف و جمیرا کریک ساید در دبی و جمیرا فرانکفورت در آلمان پس از دریافت هتل ها به برچسب Bureau Veritas Safeguard می توانند از بالاترین استانداردهای بهداشتی اطمینان حاصل کنند.

جمیرا النسیم اولین هتلی در جهان بود که موفق به دریافت گواهینامه معتبر بهداشت شد.

در بخش خانه داری هتل ها ،هر روز در حالی که بیرون از اتاق هستید اتاق شما را تمیز و کاملاً هوادهی می کنند. این بصورت روزانه برای شما برنامه ریزی شده است. در سرویس های بهداشتی هر اتاق ماسک ، ژل ضد عفونی کننده ، دستمال مرطوب و موارد بهداشتی دیگر گذاشته شده است.

مهم تر از همه بعد از هر اقامت به عنوان یک اقدام ایمنی اتاق ها به مدت سه روز خالی نگه میدارند و آن اتاق را نیز بصورت کامل ضدعفونی می کنند.

و در آخر از همکاری شما سپاسگزاریم و امیدواریم به زودی میزبان شما باشیم تا از تجربه اقامت در هتل های جمیرا لذت ببرید.

1+

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی